به گزارش افکارنیوز،

قاسم حدادی‌فر کاپیتان ذوب‌آهن دیروز می‌گفت: آن‌ها باید با تمرین زیاد ضعف‌های‌شان را برطرف کنند تا در بازی‌های آینده نتیجه بگیرند. 
* چرا در بازی با سپیدرود بازی نکردی، مصدوم بودی؟
خیر من مصدومیت نداشتم و بازی نکردن من یک تصمیم فنی از سوی سرمربی بود. سرمربی در مورد مسائل فنی اختیار تام دارد. من مشکل خاصی ندارم و آماده هستم. 
* چرا ذوب‌آهن این روز‌ها نتایج خوبی نمی‌گیرد؟
ما لیگ را خوب شروع کردیم ولی در ادامه متأسفانه امتیاز‌های حساسی از دست دادیم. این شرایط ممکن است برای هر تیمی ایجاد شود ولی مسئله مهم این است که ما تلاش می‌کنیم تا هر چه زودتر روند طبیعی خودمان را به دست بیاوریم. 
* آیا ذوب‌آهن مشکل فنی دارد؟ 
در این مورد باید سرمربی صحبت کند. به هر حال وقتی تیمی برنده نمی‌شود ضعف‌هایی دارد که باید روی آن کار کند. ما تیم خوبی داریم و خوب هم فوتبال بازی می‌کنیم ولی کادر فنی مسائل فنی را مطمئناً مورد بررسی قرار می‌دهد و روی ضعف‌های‌مان کار می‌کنیم تا دوباره به روز‌های خوب‌مان برسیم. 
* فکر می‌کنی ذوب‌آهن در کورس قهرمانی قرار بگیرد؟
هنوز ۹ هفته از بازی‌ها سپری شده و نمی‌توان ناامیدانه حرف زد. ما اگر خوب نتیجه بگیریم می‌توانیم به بالای جدول برسیم و شک ندارم که این اتفاق رخ خواهد داد. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و مطمئناً ذوب‌آهن نتایج خوبی خواهد گرفت. امیدوارم پیکان را ببریم تا شرایط تغییر کند. 
* ظاهراً محسن مسلمان در حال نزدیک شدن به یک شرایط ایده‌آل است؟
محسن بازیکن توانایی است و اگر قدر خودش را بداند مطمئناً می‌تواند در اروپا بازی کند. من امیدوارم مسلمان همیشه در بهترین فرم قرار داشته باشد. 
* در مورد صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان چه نظری داری؟
بچه‌های پرسپولیس تیم بودن را ثابت کردند. من به آن‌ها تبریک می‌گویم و امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا شود تا برای این تیم تونل افتخار بزنیم. البته ما این شرایط را ۸ سال پیش تجربه کردیم. بازیکنان پرسپولیس نباید همه چیز را تمام شده بدانند، چون بازی فینال شرایط متفاوتی دارد. ما ۸ سال پیش قهرمان آسیا نشدیم و همه چیز خراب شد. امیدوارم پرسپولیس در فینال هم شرایط خوبی داشته باشد و در نهایت به قهرمانی برسد.