به گزارش افکارنیوز،

منتظری در تمام بازی های این فصل استقلال حضور داشته است اما او در تمرین چمد روز پیش مچ پایش آسیب دید و نتوانست به تمرین ادامه بدهد.


بعد از بررسی پزشکان استقلال منتظری 6 تا 8 هفته دور از میادین خواهد بود و با این شرایط او مدتی نمی تواند برای آبی ها بازی کند.


با توجه به اینکه جام ملت ها در دی ماه  برگزار می شود این احتمال وجود دارد حتی منتظری نتواند تا جام ملت ها هم به فرم ایده آل برسد و ممکن است آخرین تورنمنت ملی فوتبال خود را از دست بدهد.


نکته نگران کننده این است که پیش از این پورعلی گنجی هم با مصدومیت طولانی مدت روبرو شده است و با این شرایط کی روش برای انتخاب ترکیب دفاعی خود در جام ملت ها ممکن است با چالشی بزرگ روبرو شود.


وینفرد شفر با تایید این خبر در نشست خبری قبل از بازی با سپاهان گفت: بابت مشکل منتظری ناراحت هستم. منتظری در چند بازی آخر یکی از بهترین ها ما بود و امیدوارم تا 6 تا 8 هفته آینده باز گردد تا پژمان را برای لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.

 

نکته عجیب اینکه منتظری جام ملت های قبلی را هم به دلیل مصدومیت از دست داده بود و ممکن است این دومین تورنمنت بزرگی باشد که احتمالا از دست خواهد داد.