به گزارش افکارنیوز،

یکی از ستاره‌های درخشان پرسپولیس در دیدار مقابل السد، سیامک نعمتی بود. او جدا از بازی قدرتمندانه و تکنیکی که داشت، تنها گل سرخپوشان را زد تا صعود را تسهیل کند. در حاشیه تمرین دیروز با سیامک به صحبت پرداختیم که می‌خوانید.

*تبریک فراوان بابت صعود به فینال و گل زیبایی که به ثمر رساندی!

ممنونم. این تبریک را من باید به همه بازیکنان خودمان، کادر فنی و البته هواداران بگویم. اتفاق بسیار مهمی برای پرسپولیس رخ داد که توانستیم به فینال برویم. خدا را شکر.

*گل زیبایی هم زدی. چطور آن گل رقم خورد؟

اول اینکه این گل قابل هواداران را نداشت. آن‌ها همیشه حامی ما هستند و برای بازی با السد نیز از ساعت‌ها قبل در ورزشگاه حاضر بودند تا پرسپولیس را تشویق کنند. این تماشاگران، بهترین هواداران دنیا هستند. در صحنه گل، در یک لحظه متوجه شدم منشا می‌خواهد توپ را کجا ارسال کند. من هم وارد عمل شدم و به توپ ضربه زدم. خدا را شکر، توپ به جایی رفت که انتظارش را داشتم.

*السد را چطور دیدی؟

همان‌طور که دیدید، السد یک تیم بسیار پرمهره و قدرتمند بود. قدرت آن‌ها اصلاً با ما قابل قیاس نیست. واقعاً شرایط سختی برای‌مان ساختند و اگر تمرکز کافی نداشتیم و از سوی هواداران مورد حمایت قرار نمی‌گرفتیم، ممکن بود اتفاقات بدتری رخ دهد. دیدید که به گل هم رسیدند، اما نگذاشتیم به خواسته نهایی‌شان برسند. خیلی برای این صعود زحمت کشیدیم، اما جای یک نفر واقعاً خالی بود.

*چه کسی؟

می‌خواستم حتماً این را از قول ما بنویسید که در شب جشن صعود، جای حسین ماهینی خالی بود. حسین کاپیتان و بازیکن تأثیرگذار پرسپولیس است که جای خالی اش را احساس کردیم. امیدوارم او نیز مثل همه ما شاد شده باشد. ماهینی به اندازه همه بازیکنان، در صعود ما به فینال نقش داشت و آرزو می‌کنم هرچه زودتر برگردد و به تیم اضافه شود.

*از این به بعد قرار است چه اتفاقی برای پرسپولیس رقم بخورد؟

ما به دنبال کسب قهرمانی هستیم. این بهترین فرصت است. حالا که به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم، باید بتوانیم با کسب قهرمانی، این افتخار را پررنگ‌تر کنیم. بهترین فرصت فرارسیده تا در این تورنمنت معتبر، قهرمانی را کسب کنیم. می‌دانم کار سختی داریم، اما برای هر اتفاقی آماده‌ایم. امیدوارم هواداران هم در این شرایط به حمایت‌شان از تیم ادامه دهند تا کنار هم، تاریخ را تغییر بدهیم. طرفداران پرسپولیس باید برای کسب قهرمانی آسیا آماده باشند.

*خودتان در تیم آماده این قهرمانی هستید؟

نه تنها قهرمانی در آسیا بلکه قهرمانی در لیگ برتر و جام‌حذفی ایران را هم می‌خواهیم. امسال باید سالی باشد که بتوانیم در آن سه‌گانه را به دست بیاوریم. همه بازیکنان با بالاترین کیفیت ممکن، منتظر این افتخارات هستند. ما تا نیم‌فصل شاید مشکلاتی داشته باشیم، اما پس از آن، بازیکنان بیشتری به تیم‌مان اضافه می‌شوند و قدرت ما چند برابر خواهد شد. ان‌شا‌ءا... بعد از قهرمانی در آسیا، به دنبال تکرار قهرمانی در لیگ برتر و سپس جام‌حذفی هستیم. تیم ما نسبت به سایر تیم‌ها، بازیکنان کمتری دارد، اما غیرت این بازیکنان در کنار کادر فنی خوب و مقتدری که داریم و اتحادی که بین هواداران و کل باشگاه به وجود آمده، ما را به سمت موفقیت می‌برد.

*در تمرین شرکت نکردی. دلیل خاصی داشت؟

بله. کمی از ناحیه پا احساس درد داشتم و به همین علت، پزشکان تیم به من استراحت دادند. امیدوارم مشکلم حاد نباشد و بتوانم در باقی بازی‌ها، تیمم را همراهی کنم.