به گزارش افکارنیوز،

طبق گفته پل کلمنت، سرمربی تیم ردینگ سعید عزت‌اللهی برای درمانش حداقل به چهار هفته دیگر زمان نیاز دارد. این ملی‌پوش ایرانی با این مصدومیت ماه آینده میلادی نیز از ترکیب تیم ردینگ در بازی‌های چمپیونشیپ انگلیس دور خواهد بود. سعید عزت‌اللهی که در ماه آگوست به صورت قرضی از تیم روستوف روسیه به تیم ردینگ انگلیس پیوسته بود، در اردوی اخیر تیم ملی فوتبال ایران از ناحیه تاندون پایش آسیب دید. او در چهار بازی که برای تیم ردینگ در چمپیونشیپ انگلیس انجام داد، ارزش‌های خود را به اثبات رساند.

این رسانه انگلیسی سپس به نقل از پائول کلمنت، سرمربی تیم ردینگ درباره آخرین شرایط سعید عزت‌اللهی نوشت: این چیزی خوبی نیست که سعید عزت‌اللهی را برای مدتی را در اختیار نخواهم داشت. امیدوارم که خیلی زود مصدومیت او در ناحیه بالای تاندون پا بهبود یابد. البته خوشبختانه نیازی به مداخله پزشکی و عمل جراحی نیست.

سایت فوتبال لندن در پایان از غیبت احتمالی سعید عزت‌اللهی در دیدارهای آینده تیم ردینگ برابر تیم‌های سوانسی، بریستول، ایپسویچ، ویگان و لیدز یونایتد خبر داد. این ملی‌پوش ایرانی در شکست اخیر تیم ردینگ برابر بیرمنگام نیز غایب بود.