به گزارش افکارنیوز،

دریافت یک گل از کی روش استنلی در دقایق پایانی بازی با سپاهان کافی بود تا استقلال در روزی که مستحق شکست نبود، برابر رقیب دیرینه خود از نصف جهان دست ها را به علامت تسلیم بالا ببرد.

این شکست اما برای وینفرد شفر اصلا قابل قبول نبود چون به اذعان سرمربی آلمانی شاگردانش اصلا مستحق باخت نبودند و تنها روی اتفاق، بدشانسی و اشتباهات داوری با این ناکامی روبرو شدند. سرمربی استقلال که طاقت رسیدن به رختکن برای صحبت با شاگردانش را نداشت این بار در اقدامی جالب با بازیکنان در ورودی رختکن و مقابل دیدگان حاضران نشستی برگزار کرد تا کنجکاوی ها پیرامون صحبت های او با آبی های پایتخت به اوج خود برسد.

برخلاف پیش بینی ها شفر نه تنها از نمایش شاگردانش انتقاد نکرد بلکه به آنها بابت اتفاقات رخ داده در جریان بازی با سپاهان دلداری داد و گفت:« سرتان را بالا بگیرید چون شما مقابل سپاهان اصلا لایق شکست نبودید. ما نمایشی بهتر از حریف داشتیم و اگر کمی شانس با ما یار بود الان می توانستیم جشن پیروزی بگیریم. بهتر است از این گونه بازی ها تجربه کسب کنید چون در ادامه فصل راه طولانی پیش رو داریم و باید از بازی های بزرگ این چنینی با دست پر خارج شویم. بازی خوب اما بدون کسب امتیاز اصلا در اذهان نمی ماند پس تلاش کنید تا هم خوب بازی کنید هم پیروز شوید».