به گزارش افکارنیوز،

در روزی که خبری از کاپیتان های اول تا سوم در ترکیب استقلال نبود وینفرد شفر ترجیح داد بازوبند رهبری داخل زمین را به بازیکنی ملی پوش تقدیم کند بلکه وریا غفوری با تجربه بالای خود از سال ها حضور در لیگ برتر همین طور انگیزه های بالایی که مقابل تیم سابق داشت نهایت بهره را در راه موفقیت استقلال ببرد.

کاپیتانی استقلال آن هم در حضور بازیکنانی با کسوت بیشتر در اردوی تیم اصلا به وریا نساخت چون مدافع ملی پوش آبی ها نه تنها نتوانست در امر هدایت هم تیمی هایش در مستطیل سبز موفق باشد بلکه روی تک گلی که سپاهانی ها وارد دروازه استقلال کردند، اشتباه ویرانگری داشت. دریبل دو طرفه سعید آقایی به کاپیتان جدید آبی ها و متعاقب آن سانتر کوتاه و تند و تیزی که از جناح راست استقلال انجام شد سرنوشت بازی را تغییر داد تا وریا در روز کاپیتانی نمره قبولی نگیرد.

مسلما اولین تجربه کاپیتانی استقلال و تلخی هایی که این تجربه در پی داشت تا مدت ها در ذهن وریا باقی خواهد ماند. بازیکنی که برای رسیدن به جام ملت های آسیا و قرار گرفتن در فهرست نهایی کی روش با این روند کار بسیار سختی دارد چون رقبای او در این پست کم نیستند و هر یک داعیه پوشیدن پیراهن اصلی ایران در امارات 2019 را دارند.