به گزارش افکارنیوز،

مجید حسینی در مورد شرایط تیم ملی و اردوهایی که برگزار شده است، گفت: خدا را شکر شرایط خیلی خوبی بر اردوهای ما حاکم است. امیدوارم که در بازی‌های دوستانه تا جام ملت‌ها هم بتوانیم به هماهنگی برسیم تا آمادگی خوبی کسب کنیم.

وی درباره اینکه تجربه بازی در جام جهانی را در کارنامه دارد و آیا در زمان حضورش در ترکیب تیم ملی استرسی داشته یا نه، اظهار داشت: استرس همیشه وجود دارد، اما وقتی وارد زمین می‌شوید همه این چیزها را کنار می‌گذارید و استرس را فراموش می‌کنید تا بهترین عملکرد را برای تیم‌تان داشته باشید و کمک کنید.

مدافع جوان تیم ملی درباره اینکه در آستانه تجربه اولین جام ملت‌های فوتبالی‌اش است و به نظرش این مسابقات چه تفاوتی با جام جهانی خواهد داشت، عنوان کرد: جام ملت‌ها یک مقدار سطح پایین‌تری نسبت به جام جهانی دارد، اما ما باید بیشتر تلاش کنیم. در جام جهانی می‌گفتند حریفان ما پرتغال و اسپانیا هستند و اگر شکست هم می‌خوردیم، شاید کسی چیزی نمی‌گفت، اما اینجا و در جام ملت‌ها باید تلاش کنیم تا همه بازی‌ها را ببریم و قهرمان شویم.

حسینی با اشاره به رقبای تیم ملی کشورمان در جام ملت‌ها و اینکه چه تیم‌هایی مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند،‌ گفت: تیم‌های کره جنوبی، ژاپن، استرالیا و حتی عربستان رقیبان سرسختی هستند. به نظرم جام ملت‌ها رقابت بسیار سختی است و امیدوارم در این مدت به هماهنگی برسیم.

مدافع ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: امیدوارم که مردم و هواداران فوتبال ایران تیم ملی را تا جام ملت‌ها حمایت کرده و ما را دعا کنند. این خیلی مهم است که دعای مردم پشت سر ما باشد و امیدوارم که بتوانیم در جام ملت‌ها مزد تلاش‌مان را بگیریم و به قهرمانی برسیم.

حسینی درباره شرایطش در تیم ترابزون اسپور ترکیه و زندگی در این کشور نیز گفت: وضعیت در ترکیه بسیار خوب است. من در کشوری حضور دارم که مردمش به لحاظ فرهنگی به ما نزدیک هستند. غذای ترکیه‌ای‌ها خوب است و مردمان بسیار خوبی هم دارند. خدا را شکر خودم هم شرایط خوبی دارم. در این فصل هم به جز بازی اول که کارت بازی‌ام نرسیده بود، در سایر دیدارها حضور داشتم و خوشبختانه نتایج خوبی هم گرفته‌ایم.

وی در مورد اینکه در ترکیه با وحید امیری هم‌تیمی است و حضور دو بازیکن تیم ملی در ترابزون اسپور چه شرایطی را برای آنها رقم زده است، اظهار داشت: من وحید امیری را خیلی دوست دارم. به لحاظ اخلاقی و فنی خیلی بازیکن خوبی است و در ترابزون اسپور هم وقتی مشخص شد که دو نفری در این تیم هستیم، خیلی خوشحال شدم. بالاخره حضور در تیمی جدید در فضایی غریب سخت است و اوایل حضورتان اذیت می‌شوید تا جا بیفتید، اما وحید امیری به عنوان یک بازیکن بزرگ‌تر خیلی به من کمک کرد.