به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال تراکتورسازی در حالی شب گذشته برابر تیم سپیدورد رشت به برتری رسید که ابقای  تقوی  در سمت سرمربیگری با این پیروزی تضمین شد.

هواداران تراکتورسازی از زمانی که هدایت تیم محبوبشان به تقوی سپرده شد نسبت به عملکرد این مربی معترض بودند و خواستار جذب یک سرمربی صاحب نام خارجی بودند. حتی گفته می شد که مسئولان تراکتورسازی به تقوی طی ضرب الاجلی اعلام کردند که فقط برای بازی با سپیدرودرشت وقت دارد تا خود را ثابت کند.

اما اکنون خبر رسیده با پیروزی که سرخپوشان تبریزی برابر سپیدرود رشت بدست آوردند و رتبه خود را در جدول رده بندی ارتقا دادند پروژه جذب سرمربی خارجی متوقف شده است و محمد تقوی تا پایان نیم فصل اول هدایت تراکتورسازان را برعهده دارد و تغییری در کادر فنی صورت نمی گیرد.

باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که تقوی همچنان سرمربی تیم ما است و در حال حاضر تصمیمی درباره انتخاب سرمربی گرفته نشده است و اگر خبر جدیدی باشد از سایت باشگاه اعلام می کنیم.

همچنین باشگاه تراکتورسازی با وجود اینکه به بخش خصوصی واگذار شده است اما شرایط مالی خاص خود را دارد و در حال حاضر صلاح نیست که اتفاق خاصی در کادر فنی این تیم رخ بدهد.

یکی از مسئولان باشگاه تراکتورسازی که نخواست نامش فاش شود بیان کرد که تیم ما با هدایت تقوی نتایج خوبی گرفته است و او همچنان به کارش در تیم ما ادامه می دهد و در حال حاضر قصد نداریم مربی خارجی جایگزین تقوی کنیم.