به گزارش افکارنیوز،

 محمد دایی مربی تیم  فوتبال سایپا پس از تساوی این تیم مقابل پرسپولیس درهفته دهم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: در آن صحنه ای که اخراج شدم شرایط جسمانی ام طوری نبود که بخواهم به داور اعتراض کنم یا به او چیزی بگویم. 2،سه سالی است که ما با این داور مشکل داریم نه ما او راقبول داریم نه او ما را و این شرایط باعث شده او ذهنیت بدی از ما داشته باشد و من بعد از چهار بازی بود که بر روی نیمکت می نشستم.این داورنه عادل است و نه شجاع، اگر اعتراضی که سید جلال حسینی به داور می کرد بازیکن ما انجام می داد چه اتفاقی برای اومی افتاد؟ مطمئن باشید 30 ثانیه به او اجازه نمی داد که داخل زمین مسابقه بماند و همان لحظه او را اخراج می کرد ولی اصلا به سید جلال حرفی نزد.

او ادامه داد: چه قدر باید بین تیم های پر هوادار و کم هوادار فرق بگذاریم ما نمی گوییم به ما کمکی کنند فقط عدالت را رعایت کنند تا حق کسی ضایع نشود.

دایی درباره درگیری بازیکنان 2تیم در پایان بازی با یکدیگر بیان کرد: پرسپولیسی ها رادوشوویچ را برای دروازه بانی استخدام نکرده اند بلکه برای چنین شرایطی استخدام کرده اند تا زور و بازوی خودش را نشان بدهد و او باعث شد شجاع خلیل زاده الفاظ زشتی را به کار ببرد که این اتفاق واقعا برای فوتبال ایران ناشایست است.

او درباره ی کتک زدن خبرنگار توسط علی دایی گفت: علی دایی اصلا دنبال چنین رفتارهایی  نیست و اگر ضربه ای هم به خبرنگار زده است، سهوا بوده است اما در خصوص این دیدار ما بهتر از تیم پرسپولیس بودیم، شاید آن ها به خاطر دیدار آسیایی که داشته اند توان لازم را برای این بازی نداشته بودند و پرسپولیس این یک امتیاز را داوری دارد.