به گزارش افکارنیوز،

حسین زرگر، درباره درگیری بازیکنان سایپا و پرسپولیس پس از پایان بازی اظهار داشت: مورد خاصی نبود که این اتفاقات افتاد. ظاهرا بین شجاع خلیل زاده و گلزن سایپا حرف هایی رد و بدل شده بود که منجر به درگیری شد و در ادامه جلوی رختکن از خجالت هم در آمدند. وقتی متوجه درگیری های بین بازیکنان شدم مات و مبهوت مانده بودم که چه اتفاقی افتاده است.
وی افزود: پس از پایان بازی دیدیم که بازیکنان دو تیم را به این طرف و آن طرف می کشانند تا درگیر نشوند. برای ما هم جای سوال بود که چه اتفاقی افتاده است.
داور دیدار سایپا - پرسپولیس در مورد اعتراض علی دایی و سایپایی ها به عدم گرفتن پنالتی برای این تیم و اخراج نشدن سیدجلال حسینی گفت: نه من و نه ناظر بازی صحنه ای ندیدیم که اتفاقی رخ داده باشد. درباره اعتراض حسینی هم به او کارت زرد نشان دادم و دیگر قرار نبود این بازیکن را وسط زمین بُکُشم!
زرگر در رابطه با اخراج محمد دایی عنوان کرد: داور چهارم اطلاع داد که دایی اعتراض کرده و من هم به ایشان گفتم تشریف ببرید بیرون.
این داور در واکنش به اظهارات محمد دایی که گفته او در حد این مسابقه و قضاوت در لیگ نیست، گفت: کمیته داوران باید پاسخگو باشد نه من. بازی را آنالیز کنند و اگر اشتباهی کرده ایم بگویند.
داور دیدار سایپا - پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می شود گل سایپا آفساید بوده، گفت: فکر نمی کنم اشتباهی صورت گرفته باشد.