به گزارش افکارنیوز،

اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره مشکلات داوری در هفته‌های گذشته برای این تیم گفت: باشگاه استقلال همواره به داوران احترام گذاشته و می‌دانیم که داوران بسیار خوبی داریم. هیچگاه هیچ کدام از ارکان باشگاه به دنبال حاشیه سازی نبودند و مانند تیم سپاهان نیز با انتشار بیانیه و مسائلی از این دست به دنبال اعتراض و تاثیر گذاری بر روند داوری‌ها نیستیم.
وی افزود: روز گذشته باشگاه یک اطلاعیه درباره اتفاقات و تصمیمات اشتباه داوران منتشر کرد و با سند نشان دادیم که استقلال تا چه اندازه از اشتباهات سهوی داوری متضرر شده است. می‌دانیم که داوران مانند همه ما اشتباه می‌کنند و این موضوع امری اجتناب ناپذیر است، اما این اشتباهات باید به حداقل برسد.
سرپرست آبی پوشان در ادامه تصریح کرد: امیدواریم کمیته داوران در این موضوع با انتخاب داوران با تجربه‌تر باعث شود تا التهاب و نارضایتی نزد هواداران کمتر شود و البته کمک کند تا نتایج مسابقات بر اساس شایستگی تیم‌ها رقم بخورد نه اینکه اشتباهات سهوی و غیر عمدی داوران باعث اثر گذاری روی نتیجه شود. باشگاه استقلال همواره در کمال آرامش، به دور از حاشیه سازی و در مسیر قانونی مسائل مورد نظر از جمله اعتراض به اشتباهات داوری را دنبال می‌کند.