به گزارش افکارنیوز،

برانکو ایوانکوویچ با حضور در برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا و در پاسخ به سوالی درباره احتمال بازگشت رامین رضاییان و مهدی طارمی با توجه به مشکلات و حواشی که در این ارتباط وجود دارد پاسخ داد.
سرمربی سرخپوشان در این زمینه که اکنون شرایطی وجود دارد تا او در صورت درخواست بازگشت این دو بازیکن بتوانند بار دیگر پیراهن پرسپولیس را برتن کنند، گفت: این سوال فرضی است و همه چیز بستگی به نیاز تیم دارد. ارزیابی و آنالیز که به چه بازیکنی نیاز داریم. من دلیلی نمی بینم که اگر نیاز باشد، چه آنها که چه هر بازیکن دیگری چرا که معیار ما این است که پرسپولیس بهتر و بهتر شود. وقتی که رضاییان رفت گفتم که صادق محرمی، ماهینی و حتی ربیع خواه را داریم. حتی در خصوص مسلمان. در نهایت هم دیدید که حق با ما بود و محرمی رفت خارج و اکنون هم بازیکن ثابت تیم ملی شده. همه چیز بستگی به شرایط تیم دارد.
برانکو ایوانکوویچ در ادامه درباره اینکه آیا مشکلی با مهدی طارمی پیش از جدایی‌اش داشته نیز گفت: خیلی ها درباره مهدی طارمی می پرسند. اول البته باید بگویم من هیچ درگیری با او نداشتم. قبل از اینکه به قطر برود ما به او پیشنهاد تمدید قرارداد دادیم. من به او اصرار کردم که بماند. او اما کتبی نوشت که خواهان جدایی است. باشگاه یک حرکت خوب کرد و طارمی را فروخت و یک پولی هم در کنارش کسب کرد. این حرفه‌ای‌گری است و این داستان‌ها نیست که بازیکنی ناراحت و عصبانی باشد از کسی. سروش رفت و دوباره برگشت چون برای ما در نیم فصل نیاز است. بچه های دیگر هم رفتند، صادق، فرشاد و وحید امیری. همه دنبال شرایط بهتر بودند. اصلا نباید از آنها ایراد گرفت و آنها فوتبال بازی می‌کنند و عمر فوتبال حرفه‌ای زیاد نیست و تا وقتی که می‌توانند باید از این راه به نتیجه و شرایط زندگی برسند.