به گزارش افکارنیوز،

مدیرعامل پرسپولیس در جدیدترین اظهار نظر خود ادعای عجیبی در مورد حمایت استقلال از تیمش برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا کرده است.
چندی پیش توئیت مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در مورد تماس بازیکنان استقلال به پرسپولیسی ها و حمایت از آنها برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا جنجال بزرگی را فضای مجازی ایجاد کرد چراکه هواداران آبی اعتقاد داشتند در شرایطی که استقلال حال و روز خوبی ندارد این درست نیست بازیکنان این تیم از تیم رقیب حمایت کنند.
فشار زیاد صفحات هواداری استقلال باعث شد مهدی رحمتی به نمایندگی از سایر بازیکنان پستی در اینستاگرام خود بگذارد و اعلام کند که هیچ کدام از بازیکنان استقلال تماسی با بازیکنان پرسپولیس نداشته اند تا تیمش را از فشار هواداران خلاص کند.
اما امروز حمیدرضا گرشاسبی در آستانه سفر پرسپولیس برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ادعای جدیدی را در مورد حمایت هواداران استقلال از پرسپولیس برای قهرمانی در این رقابت ها مطرح کرده است: به طور ویژه از سلطانی فر تشکر می کنم که در تمام مراحل کنار ما هستند و با دستورات ایشان توانستیم نماینده شایسته ای برای ایران باشیم و پرسپولیس امروز نماینده ورزش ایران است و همه فوتبالدوستان حتی استقلالی ها هم خواهان موفقیت نماینده ایران هستند.
با این شرایط باید دید آیا صحبت های گرشاسبی با واکنش هواداران استقلال همراه خواهد شد یا نه.