به گزارش افکارنیوز،

با محسن زمانی، کارشناس داوری فوتبال در مورد صحنه‌های مشکوک و حساس بازی دو تیم پرسپولیس و سایپا گفت‌وگو کردیم. زمانی در مورد اعتراضات سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در دقایق آخر بازی گفت: «اعتراضات مدافع قرمزها کاملاً بی‌مورد بود و خود او پیراهن بازیکن حریف را کشید. جریمه حسینی به دلیل اعتراض‌هایش کاملاً درست بود.»

وی در مورد دیگر صحنه‌ مهم بازی که علیرضا بیرانوند با توپ به صورت مهاجم تیم سایپا کوبید، گفت: «داور مسابقه باید به دلیل سر زدن این حرکت ناشایست از دروازه‌بان پرسپولیس پنالتی اعلام کرده و با کارت زرد او را جریمه می‌کرد. در توضیح این صحنه باید گفت بیرانوند هیچ‌ حقی ندارد وقتی توپ را در اختیار دارد، ضربه‌ای به بازیکن حریف وارد کند. او اگر این رفتار را در آسیا داشته باشد، مشکلاتی را برای تیمش به وجود می‌آورد.»

زمانی در توضیح عملکرد کلی داور گفت: «این بازی درگیری‌های زیادی داشت و بازیکنان به این تنش‌‌ها دامن زدند. همچنین در نیمکت تیم سایپا سرمربی این تیم علی دایی بیشتر از برادرش اعتراض کرد اما مشخص نشد محمد دایی چرا اخراج شد. زرگر عملکرد بدی نداشت اما بهتر از این هم می‌توانست عمل کند و در کل تقریباً بر تمامی صحنه‌ها مدیریت داشت.»