به گزارش افکارنیوز،

در دیدار حساس هفته یازدهم لیگ فرانسه پاری سن ژرمن و مارسی به مصاف هم رفتند که این دیدار با درخشش امباپه به سود پاری سن ژرمن به پایان رسید.

در این دیدار هر گاه نیمار پشت ضربات کاشته و یا آزاد قرار می گرفت هواداران مارسی به طرف او سنگ و یا بطری آب پرتاب می کردند.

این بازیکن برزیلی گفت: واقعا سخت است که چنین چیزی را قبول کرد. باید مسئولان تصمیم گیری قاطعی در این زمینه بگیرند. هر بار که به اینجا می آییم تماشاگران ما را اذیت می کنند و چنین برخوردهای را از خود نشان می دهند. چنین رفتارهای تنها بی احترامی به من نیست بلکه به بازیکنان مارسی و همه بازیکنان دو تیم است.

نیمار درباره پیروزی تیمش گفت: از این پیروزی خوشحال هستیم. باید به این روند خوب خود ادامه دهیم. بعد از تساوی برابر ناپولی به پیروزی در این دیدار نیاز داریم. تیم ما می خواهد به درخشش خود ادامه دهد و بازهم به پیروزی برسد.

در این دیدار امباپه و رابیو به خاطر تنبیه از سوی توخل کار را از روی نیمکت ذخیره ها آغاز کردند.

نیمار درباره این دو بازیکن گفت: این نظر سرمربی تیم است و باید به آن احترام گذاشت اما باید بگویم که تیم ما به این دو بازیکن نیاز دارد. امباپه در دیدار شب گذشته به عنوان بازیکن جایگزین وارد زمین شد و نتیجه بازی را به کلی تغییر داد.