به گزارش افکارنیوز،

گادوین منشا هم یکی از خوب‌های پرسپولیس در دیدار با سایپا بود. مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس یک شوت سرکش و زیبا زد که به دست گلر سایپا و سپس تیر دروازه اصابت کرد و... مصاحبه گادوین منشا قبل از سفر پرسپولیس به ژاپن را بخوانید که خواندنی است. 

*شنبه آینده باید در ژاپن به مصاف کاشیما آنتلرز بروید. الان چه احساسی داری؟

به نظر من چالش هیجان‌انگیزی پیش رو داریم. خود من برای شروع بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا بی‌تابی می‌کنم. دوست دارم هرچه زودتر آغاز شود. 

* (به شوخی) لابد می‌خواهی باز هم به تیر دروازه بزنی؟

(می‌خندد) جلوی کاشیما به جای تیر به تور می‌زنم! 

* واقعاً؟!

به هر حال یا من می‌زنم یا کمال یا علیپور و فرقی نمی‌کند. هرکس گل بزند، بزند مهم این است که پرسپولیس موفق شود. 

* در چند نوبت هم سعی کردی به علی علیپور پاس بدهی. این روحیه همکاری جالب است. توضیح می‌دهی.

در پرسپولیس موفقیت تیمی از همه چیز بالاتر است. هم من به علی پاس می‌دهم و هم علی به من پاس می‌دهد. فرقی نمی‌کند، چون هدف یکی است. شما می‌دانید پرسپولیس با این همه مشکلات تا فینال آسیا رسید. اگر رفاقت و دوستی در تیمی نباشد آن تیم موفق نخواهد شد. در پرسپولیس همه با هم دوست و رفیق هستیم و دلیل اصلی موفقیت تیم همین است. 

* امشب (این مصاحبه دیروز انجام شد) رئال‌مادرید تیم محبوبت با بارسا بازی دارد. نتیجه چه می‌شود؟

دوست دارم رئال‌مادرید برنده شود ولی متأسفانه مدتی است رئال نتیجه خوب نمی‌گیرد. با این حال ال‌کلاسیکو متفاوت است و تجربه حرف اول را می‌زند. فکر می‌کنم در غیاب لیونل مسی تیم بارسا شرایط سختی داشته باشد. 

* ولی بازی در نوکمپ برگزار می‌شود.

فرقی نمی‌کند. هر جا برگزار شود من دوست دارم رئال‌مادرید برنده شود. 

* راستی تیم کاشیما آنتلرز را می‌شناسی؟

مربیان و کادر فنی پرسپولیس نکات لازم را به ما گفته و می‌گویند، اما ما به دنبال ارائه بهترین نمایش خود در ژاپن هستیم. می‌خواهیم دو تا ۹۰ دقیقه در ژاپن و تهران بجنگیم تا هواداران پرسپولیس را خوشحال کنیم. 

* به نظرت نتیجه این دیدار چه می‌شود؟

من یکی خیلی امیدوارم. اصولاً همیشه این‌طوری بوده‌ام و فکر می‌کنم مثل بازی‌های گذشته به ویژه برابر السد قطر این بار هم با نتیجه‌ای خوب به تهران برگردیم.