به گزارش افکارنیوز،

 در جریان بازی استقلال و سپاهان سیدمهدی رحمتی با چهره‌ای خندان روی نیمکت آبی‌ها نشست رفتار او در این مسابقه پیام داشت. اینکه حتی نیمکت‌نشینی در استقلال می‌تواند افتخار باشد. رحمتی حالا باسابقه‌ترین بازیکن لیگ برتر ایران به شمار می‌رود. با خداحافظی مهدی رجب‌زاده از بازیگری به جز رحمتی هیچ بازیکن دیگری در هر ۱۸ دوره لیگ برتر حضور نداشته است. او به عنوان بازیکن باتجربه و پرافتخار از نظر فنی در بازی‌های این فصل استقلال اشتباهی مرتکب نشد، اما وقتی سرمربی تصمیم به استفاده از دروازه‌بان دوم تیم گرفت به جای قهر و اعتراض یا اخم با چهره‌ای بشاش همراه با نامداری برای گرم کردن حسینی به داخل میدان رفت و روی نیمکت نشست.

اما در نیمه دوم رحمتی با نگرانی و حساسیت در کنار زمین سعی می‌کرد بازیکنان استقلال را راهنمایی کند. کاپیتان تیم با اجازه شفر لب خط می‌رفت و نکاتی که از سرمربی در جریان جلسه فنی قبل از مسابقه شنیده بود را به بازیکنان گوشزد می‌کرد. مهدی رحمتی مثل خیلی از چهره‌های برجسته فوتبال مسلماً قصد دارد بعد از کنار گذاشتن بازیگری وارد عرصه مربیگری شود.

رحمتی دنبال مربیگری دروازه‌بان‌ها نخواهد بود. او می‌خواهد سرمربیگری کند و در اولین فرصت در کلاس درجه C مربیگری شرکت خواهد کرد. او کاریزمای مربیگری را دارد. تجربیات زیادی در این سال‌ها جمع کرده و باید دنبال دانش‌افزایی برای کسب موفقیت باشد.