به گزارش افکارنیوز،

حسین ماهینی دوران نقاهت پس از عمل جراحی رباط صلیبی خود را سپری می‌کند. کاپیتان دوم پرسپولیس هم‌اینک در منزل مشغول استراحت است، اما دلش پیش برانکو و بچه‌های تیم است. با او درخصوص پرسپولیس و شرایط کنونی اش گپ زدیم که در زیر می‌خوانید؛

* چه خبر‌ها حسین‌آقا؟ خوبی؟

خدا را صدهزار مرتبه شکر. به هر حال مصدومیت در ورزش حرفه‌ای امری طبیعی است و عمل جراحی موفقیت‌آمیزی داشتم. ان‌شا‌ءالله از ۱۰ روز دیگر فیزیوتراپی را آغاز خواهم کرد.

برای یک فوتبالیست سخت نیست بازی تیمش را از پای تلویزیون تماشا کند؟

خیلی سخت است، اما چاره‌ای نیست. مصدومیت در فوتبال اجتناب‌ناپذیر است و من هم باید با آن کنار بیایم. البته فرصت خوبی فراهم شده که بیشتر کنار خانواده و دختر عزیزم مایسا باشم. من به خاطر اردو و مسابقات فوتبال در چند سال اخیر کمتر کنار خانواده بودم و حالا این فرصت به وجود آمده است. البته دوری از میادین فوتبال به دلیل مصدومیت هم خیلی سخت است. این مسئله را فقط کسانی متوجه می‌شوند که این دوران را سپری کرده باشند.

بسیار خوب، برگردیم به پرسپولیس. خیلی‌ها می‌گویند کاشیما آنتلرز تیم قوی‌تری نسبت به پرسپولیس است. تو هم همین فکر را می‌کنی؟

مشابه همین حرف‌ها را قبل از بازی با الدحیل یا السد هم می‌زدند. نمی‌زدند؟!

چرا ولی کاشیما فرق می‌کند. تیمی با بازیکنان برزیلی و خط حمله‌ای زهردار که...

یک حسی به من می‌گوید پرسپولیس مثل بازی رفت با السد از ژاپن هم با دست پر برمی‌گردد.

یعنی هم‌تیمی‌هایت می‌توانند کاشیما آنتلرز را در ژاپن شکست بدهند؟

من نمی‌گویم شکست می‌دهند یا به تساوی می‌رسند. حس می‌کنم نتیجه‌ای امیدوارکننده می‌گیرند تا در دیدار برگشت همچون بازی با السد و حتی الدحیل راحت‌تر بازی کنند.

خیلی امیدوارانه حرف می‌زنی. این اعتماد از کجا می‌آید؟

آقای برانکو و همبازیانم را می‌شناسم. انصافاً پرسپولیس تا همین‌جا هم که رسیده، شاهکار کرده است.

سعید آذری حتی پا را فراتر گذاشته و گفته پرسپولیس تا همین الان هم قهرمان آسیاست؟

آقاسعید (آذری) مدیر من در ذوب‌آهن بوده و یک مدیر کاملاً ورزشی است. حرف بسیار به‌جایی زده است. شما و همه ایران می‌دانند ما با چه شرایطی به این جایگاه رسیدیم. پرسپولیس با هزار و یک مشکل و کمبود بازیکن به فینال آسیا رسید و این بسیار ارزشمند است. من به شما قول می‌دهم تا ۵۰ سال آینده هم همه از این پرسپولیس حرف خواهند زد.

حتی اگر قهرمان آسیا نشود؟

من یک درصد هم به این موضوع فکر نکردم که قهرمان آسیا نشویم. این یک هدف بزرگ است. بازیکنان پرسپولیس خوب می‌دانند فتح جام لیگ قهرمانان آسیا چه ارزش بالایی دارد. بچه‌ها می‌خواهند تاریخ‌ساز شوند و مطمئن باشید با غیرت و تعصب بالایی برابر کاشیما آنتلرز بازی خواهند کرد.

نتیجه بازی رفت را چگونه پیش‌بینی می‌کنی؟

فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، اما امیدوارم پرسپولیس با نتیجه‌ای امیدوارکننده به تهران برگردد. من هم مثل همه پرسپولیسی‌ها و سایر ایرانی‌ها برای موفقیت همبازیانم از پای تلویزیون دعا می‌کنم.

راستی! محسن کریمی و داریوش شجاعیان هم که به ملاقاتت آمدند.

بله، باید از آن‌ها که به من لطف داشتند، تشکر کنم.