به گزارش افکارنیوز،

بازی امشب (شنبه) تیم‌های فوتبال فیورنتینا و رم در ورزشگاه آرتمیو فرانکی، یکی از جذاب‌ترین بازی‌های هفته یازدهم سری A است به خصوص برای کسی مانند گابریل باتیستوتا که سابقه بازی در هر دو تیم را دارد.
در آستانه این بازی شبکه اسکای اسپورت ایتالیا با ستاره آرژانتینی سابق بنفش‌پوشان فلورانس که پس از ترک این تیم به جالوروسی پیوست مصاحبه‌ای انجام داده است.
باتیستوتا گفت: من 90 درصد حرفه‌ام را در فیورنتینا سپری کردم و بعد از آن به رم رفتن و با این تیم اسکودتو را بردم. پس این تیم‌ها بخشی از سرنوشت من هستند.
یکی از هم‌تیمی‌های باتیستوتا در رمی که قهرمان سری A شد، اوزه‌بیو‌ دی‌فرانچسکو بود که اکنون سرمربی جالورسی شده است.
باتیستوتا ادامه داد: باید اعتراف کنم که هرگز انتظار نداشتم که دی‌فرانچسکو سرمربی شود. در عین حال دیدن اینکه یکی از هم‌تیمی‌های سابق به چنین موفقیتی رسیده است خوشحال کننده است. او در ساسولو کارش را خوب انجام داد و من امیدوارم که در رم هم بتواند به موفقیت‌هایش ادامه دهد. من هم دارم دوره‌های مربیگری را سپری می‌کنم. می‌خواهم چیزهای بیشتری از فوتبال یاد بگیریم و دانشم را از این رشته ورزشی ارتقا دهم اما در حال حاضر من فقط دارم درس مربیگری می‌خوانم. ببینیم در‌ آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.
باتیستوتا درباره عملکرد هموطنانش در سری A هم تأکید کرد: بازیکن محبوب من گونسالو ایگواین بود اما الان زمان ابراز وجود بازیکنانی مانند مائورو ایکاردی، پائولو دیبالا، جووانی سیمئونه و لائوتارو مارتینس است. همه آنها جوان اما حرفه‌ای و باانگیزه هستند و برای‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم.