به گزارش افکارنیوز،

علیرضا جهانبخش، لژیونر ملی‌پوش کشورمان در چهارمین بازی متوالی که در ترکیب ثابت تیم برایتون قرار گرفت، نتوانست با هم‌تیمی‌هایش چهارمین پیروزی متوالی را رقم بزند. 
* چرا باختید؟
در نیمه اول بازی خوب و نسبتاً پایاپایی با حریف انجام دادیم. در این نیمه هم بازی با نتیجه مساوی یک- یک به پایان رسید، اما در نیمه دوم نتوانستیم مانند نیمه اول باشیم و متأسفانه باختیم. 
* چطور مصدوم شدی؟
در اواخر بازی و در وقت‌های تلف شده (دقیقه ۹۲) در اثر برخوردی که با یری مینا مدافع کلمبیایی اورتون داشتم از ناحیه کشاله مصدوم شدم به همین دلیل و از آنجا که سه تعویض‌مان را هم انجام داده بودیم قادر به بازی نبودم و دقایق کوتاهی تیم‌مان ۱۰ نفره بازی کرد. 
* میزان مصدومیتت مشخص شده؟
فعلاً پزشکان مشغول کار روی ران پای مصدومم هستند تا ببینیم در ادامه چه پیش می‌آید. 
* اورتون مستحق پیروزی بود؟
اورتون مقابل ما بازی بهتری ارائه داد البته ما هم مانند سه بازی قبلی خیلی تلاش کردیم، اما نتوانستیم پیروز شویم و اتفاقات و سایر مسائل هم به سود ما رقم نخورد. 
* تا قبل از باخت به اورتون به رده یازدهم صعود کرده بودید، اما پیروزی تان تداوم نداشت؟
بازی‌های لیگ انگلیس سخت است. سرعت بازی‌ها در اینجا فوق العاده بالاست و شرایط سختی در بازی‌ها وجود دارد. ما قبل از بازی با اورتون به سه برد خوب رسیده بودیم، اما مقابل اورتون نوار پیروزی‌های متوالی‌مان پاره شد با این وجود معتقدم هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و ما می‌توانیم به فرم مطلوب برگردیم. 
* می‌توانی در بازی‌های دیگر هم در ترکیب ثابت برایتون قرار بگیری؟
در چهار بازی قبلی در ترکیب ثابت قرار گرفتم و با وجود شرایط دشوار لیگ انگلیس باز هم تلاش می‌کنم تا شانس حضور در ترکیب ثابت را پیدا کنم، چون این مسئله برایم مهم و حائز اهمیت است هر چند باید ببینم وضعیتم با وجود مصدومیت برای بازی بعدی به چه شکلی پیش می‌رود.