به گزارش افکارنیوز،

رسانه اخبار فوتبالی بلژیک ( voetbalnieuws) با انتشار خبری نوشت: تیم فوتبال شارلوا در فصل جدید عملکرد خوبی نداشت و احتمال دارد در نقل و انتقالات زمستانی ( ژانویه ) تعدادی از بازیکنان این تیم را ترک کنند، زیرا به سیستم فلیس مازو، سرمربی تیم نمی خورند.

جدایی نورافکن از شارلوا/ امید به استقلال بازمی گردد؟

پارفایت ماندانا، رومن گرانج، دوریان درویت و امید نورافکن، تعدادی از بازیکنان فهرست 7 نفره هستند که تاکنون موفق نشدند نظر سرمربی جلب کنند و به احتمال زیاد باید در ابتدای سال نو میلادی ( 2019 ) از جمع بلژیکی ها جدا شوند.  البته خروج 3 بازیکن در لیست 7 نفره قطعی است.

گفتنی است، تیم فوتبال شارلوا پس از اینکه در فصل گذشته با کاوه رضایی، مهاجم ایرانی به اوج رسید و حضور مهاجم سابق استقلال تهران برای این تیم خوب بود، سران این تصمیم گرفتند تا در فصل جدید علی قلی زاده و امید نورافکن را از سایپا و استقلال تهران جذب کنند اما این 2، عملکرد خوبی نداشتند و احتمال دارد نورافکن در نقل و انتقالات زمستانی به ایران باز گردد.

البته چندی پیش که خبر دیپورت نورافکن از بلژیک شنیده می شد، او در پاسخ به اصحاب رسانه در تمرین تیم ملی فوتبال امید بیان کرد: نمی دانم این خبر از کجا آمده است و اصلا چنین بحثی نبوده و مطمئن باشید باشگاه‌‌های اروپایی به شکلی رفتار نمی‌کنند که به خودشان و بازیکن آسیب برسد. در واقع اگر بحث جدایی باشد، آنها قبل از هر چیز بازیکن را مطلع کرده و در یک نشست تلاش می‌کنند تا توافق کنند که نه باشگاه و نه بازیکن ضرر نکند.

البته احتمال دارد با جدایی نورافکن از شارلوا، او در نیم فصل بار دیگر به استقلال بازگردد.