به گزارش افکارنیوز،

با توجه به اینکه فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی به دلیل مسائل انضباطی از تمرینات استقلال و دیدار مقابل ماشین سازی تبریز در چارجوب رقابت‌های لیگ برتر از سوی شفر سرمربی آلمانی کنار گذاشته شدند، قرار است این ۲ بازیکن با حضور در کمیته انضباطی باشگاه پاسخگوی رفتار خود باشند و مسئولان تصمیمات لازم را آنها اتخاذ کنند.

به این ترتیب وضعیت حضور چشمی و اسماعیلی در تمرینات پس از برگزاری نشست کمیته انضباطی مشخص می‌شود.

جپاروف و تیام جانشین‌های گرو و نیومایر

به دلیل عملکرد ضعیف گرو و نیومیر در تیم فوتبال استقلال به همین دلیل بحث‌های زیادی درباره بازگشت جپاروف و تیام ستاره‌های سابق آبی‌ها به تیم شنیده می‌شود که البته تا به این لحظه هیچ چیز قطعیت پیدا نکرده است.

مدیران استقلال در ابتدا با مشکل فسخ قرارداد نیومایر و گرو مواجه هستند چرا که گرو قرارداد سه ساله به ارزش یک میلیون و دویست هزار دلار و نیومایر هم قراردادی یک ساله به ارزش ۴۰۰ هزار دلار با استقلالی‌ها دارد که بدون شک مدیران آبی پوش برای فسخ قرارداد آن‌ها باید رقم سنگینی را پرداخت کنند یا به صورت توافقی زمینه جدایی فراهم شود.

از طرفی هم شنیده می‌شود لیگ قزاقستان در هفته جاری به پایان می‌رسد و در این صورت جذب چپاروف راحت‌تر است، اما استقلالی‌ها پس از فسخ قرارداد گرو و نیومایر می‌توانند مقدمات جذب تیام و جپاروف را فراهم کنند در غیر این صورت دست آن‌ها برای جذب ستاره‌های سابق تیم بسته است.