به گزارش افکارنیوز،

دنیس لاورنس سرمربیتیم ملی فوتبال ترینداد و توباگو پس دیدار تیمش برابر تیم ملی فوتبال ایران گفت:برد در این دیدار را به تیم ملی فوتبال ایران تبریک می گویم .در حالی که از سفر طولانی به ایران خسته بودیم اما توانستیم بازی خوبی برابر این تیم داشته باشیم.عملکرد ایران در این دیدار دوستانه خوب بود و مربی خوبی نیز هدایت این تیم را برعهده دارد.

سرمربی تیم ملی ترینداد و توباگوادامه داد:ما برای پیروزی به مصاف تیم ملی فوتبال ایران آمده بودیم و تلاش خوبی را نیز برای تحقق این مسئله انجام دادیم .

لاورنس درباره شرایط و احتمال موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های فوتبال آسیا 2019 گفت: نمی توانم نظری درباره با تیم ملی فوتبال ایران بدهم و بیشتر باید به تیم خودم بپردازم با این حال اما شاهد آن بودم که تیم ملی ایران برای پیروزی تلاش می کند و این موضوع می تواند سبب موفقیت آن ها شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ترینداد و توباگو درباره خشونت بازیکنانش در دیدار برابر ایران گفت: فوتبال همین است و نمی توان با آرامش آن را انجام داد .بازی هجومی و بیشتر بازیکنان نیز در تلاش بودند تا بازی سختی را داشته باشند.با این حال اما تماشاگران این دیدار توانستند بازی خوبی را تماشا کرده و از حضورم در کشور ایران نیز خوشحالم.