به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال پرسپولیس که به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالات با مشکل کمبود بازیکن از ابتدای فصل مواجه شده، برای پر کردن لیست خود در دیدار مقابل پیکان مجبور است از بازیکنان جوانش استفاده کند که تا کنون کمتر در لیست تیم برانکو قرار گرفته اند.

بوژیدار رادوشویچ، ابوالفضل درویشوند، شجاع خلیل زاده، سید جلال حسینی، شایان مصلح، سعید حسین پور، شاهین عباسیان، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، ادام همتی، احسان الوان زاده، سیامک نعمتی، علی علیپور، گادوین منشا، احمد بهاروندی، محمدامین اسدی، سید احسان حسینی و امید عالیشاه بیست بازیکنی هستند که می‌توانند در لیست تیم برانکو برای بازی با پیکان قرار بگیرند. 

این در حالی است که امید عالیشاه هم به احتمال زیاد نتواند به صورت ثابت در ترکیب سرخپوشان در این بازی به میدان برود. احمد نوراللهی و علیرضا بیرانوند هم در اردوی تیم ملی هستند و از طرفی دیگر بشار رسن هم در اردوی تیم عراق حضور دارد.

محمد انصاری و حسین ماهینی هم به خاطر پارگی رباط تا آخر فصل همراه پرسپولیس نیستند.

محسن ربیع خواه هم از زمانی که پس از پارگی رباط صلیبی توانسته شرایط بازی پیدا کند، هنوز 90 دقیقه کامل به میدان نرفته و معلوم نیست که بتواند برای تیم برانکو کامل بازی کند یا خیر چرا که بازی کردن کامل او یک ریسک بزرگ در مورد این بازیکن خواهد بود.

به نظر می رسد وضعیت حمیدرضا طاهرخانی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار مقابل پیکان نیز هنوز مشخص نیست.

پیش از این سازمان لیگ اعلام کرده بود بازیکنان دعوت شده از پرسپولیس به تیم امید در دیدار مقابل پیکان حضور خواهند داشت. 

رضا شاهرودی مربی تیم فوتبال امید ایران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا حضور طاهرخانی در دیدار پرسپولیس و پیکان را منتفی دانست و اعلام کرد او اردو تیم امید را ترک نخواهد کرد و همراه با این تیم در دیدار دوستانه مقابل عمان حاضر خواهد شد. 

از سوی دیگر یک منبع آگاه از سازمان لیگ فوتبال نیز با تکذیب صحبت های شاهرودی اعلام کرد طاهرخانی به تمرینات پرسپولیس برای دیدار با پیکان بازخواهد گشت. 

به هر حال برای این بازی دست برانکو بسته تر از همیشه خواهد بود و باید دید او برای انتخاب یازده نفر اصلی خود چه تصمیمی خواهد گرفت.

دیدار معوقه هفته نهم پرسپولیس و پیکان روز دوشنبه 28 آبان ماه در حالی برگزار خواهد شد که کادر فنی و بازیکنان خارجی پرسپولیس تازه صبح یکشنبه وارد تهران خواهند شد.