به گزارش افکارنیوز،

سعید آذری، درباره وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن بعد از اضافه شدن علیرضا منصوریان اظهار داشت: تمرینات خیلی خوب و منظمی در حال برگزاری است. به هر حال تصمیم بر این شد که کادر فنی تیم تغییر پیدا کند و این مورد انجام شد. ظرف ۳ روز اخیر تمرینات خوبی انجام شده و مجموعه باشگاه با امید زیادی به بازی‌های آینده نگاه خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم از نتایج تلخ گذشته درس بگیریم. همه هم‌قسم شده‌اند که با قدرت بیشتر در همه بازی‌ها به میدان بروند. 

وی درباره عملکرد چند روزه منصوریان در ذوب‌آهن، تصریح کرد: منصوریان با حضورش انرژی خیلی خوبی را به تیم تزریق کرده است و همه با انگیزه بالایی در تمرینات حاضر می‌شوند. منصوریان جزو چهره‌های شاخص و صاحب‌نام فوتبال ایران است که به دنبال علم فوتبال نیز رفته است و خوشحالیم که او تجربه‌اش را در دوران بازیگری و مربیگری به ذوب‌آهن آورده است. او یک مربی بزرگ است که با باشگاه بزرگ ذوب‌آهن می‌تواند تعامل بسیار خوبی داشته باشد. 

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره این که باشگاه بعد از تغییر و تحولات کادر فنی چه انتظاری خواهد داشت، گفت: ما دوست داریم هرچه زودتر روند مثبت تیم آغاز شود چرا که در مجموعه باشگاه بازیکنان ارزشمندی داریم و امیدواریم با حضور کادر فنی جدید روند صعودی تیم آغاز و به نتایج خوب نزدیک شویم. از این بابت روی منصوریان هیچ فشاری وارد نخواهد بود. اما با توجه به شخصیتی که خود علیرضا منصوریان دارد او هم دوست خواهد داشت که روند نتیجه‌گیری تیم زودتر آغاز شود. 

آذری با اشاره به تغییرات دیگر مربیان تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطر نشان کرد: به هر حال تغییراتی صورت گرفته است، باید از زحمات کادر فنی قبلی نهایت تشکر را داشته باشیم. آن‌ها همه تلاش‌شان را کردند، اما در فوتبال مربیان بزرگ هم در مقاطعی دچار نوسان می‌شوند و نباید از آن‌ها هیچ گلایه‌ای وجود داشته باشد. 

وی درباره وضعیت مهدی رجب‌زاده در کادر فنی ذوب‌آهن عنوان کرد: رجب‌زاده بازیکن بزرگی بوده است، رجب‌زاده یک فوق‌ستاره در فوتبال ایران است و جزو بازیکنان بزرگ ایران و آسیا به حساب می‌آید. او بازیکنی است که بیشترین گل زده را با پیراهن یک تیم تجربه کرده است. رجب‌زاده بیش از ۱۰۰ گل برای ذوب‌آهن به ثمر رسانده است. ذوب‌آهن هیچ وقت از چنین سرمایه‌ای به سادگی نمی‌گذرد. هفته آینده با او جلسه‌ای خواهیم داشت تا بتوانیم کماکان از ظرفیت‌های او در باشگاه استفاده کنیم. مطمئناً رجب‌زاده در آینده یکی از چهره‌های شاخص مربیگری در فوتبال خواهد شد.