به گزارش افکارنیوز،

 لغو شدن سه بازی پرسپولیس به‌خاطر لیگ قهرمانان آسیا، به مشکل بزرگی برای سرخ‌پوشان تبدیل شده است. پرسپولیس با پنجره بسته اول فصل و دادن تعدادی مصدوم مثل ماهینی و انصاری و عالیشاه، اوضاع چندان خوبی ندارد و حالا باید از ملی‌پوشانش هم چشم‌پوشی کند. پرسپولیسی‌ها فصل را با ۱۳ بازیکن و یک دروازه‌بان ذخیره آغاز کردند و در طول فصل ماهینی و انصاری تا پایان لیگ خانه‌نشین شدند و فقط ربیع‌خواه به لیست تیم برگشت. با این اوضاع، آن‌ها در شرایط طبیعی هم کار سختی برای بازی‌های باقی مانده فصل‌شان دارند و فشردگی بازی‌ها برای‌شان دردسر تازه‌ای خواهد بود. با اعلام برنامه جدید سازمان لیگ و برگزاری بازی پرسپولیس و پیکان در فیفادی، یک دردسر جدید هم به لیست دردسرهای آن‌ها اضافه شده است.

برگزاری بازی‌های باشگاهی در فیفادی غیرقانونی نیست و سازمان لیگ اعلام کرده قبلا نامه موافقت پرسپولیس را گرفته و آن‌ها امکان مخالفت با این برنامه را ندارند. پرسپولیس مجبور شده مقابل پیکان به میدان برود و علاوه بر همه محدودیت‌ها، سه بازیکن دیگر را هم در اختیار نخواهد داشت و با بحرانی جدی روبرو خواهد بود. علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی به تیم ملی دعوت شده‌اند و تیم ملی عراق هم بشار رسن را دعوت کرده است. پرسپولیسی‌های تیم امید هم به پرسپولیس برنگشته‌اند و نیمکت را خالی‌تر از همیشه کرده‌اند.

شماتیک| ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر پیکان

با این شرایط، پرسپولیس با بحرانی جدی روبروست. برانکو باید ترکیب تیمش را با ۹ نفر، در کنار رادوشوویچ و همتی بچیند. مشکل بزرگتر، اینجاست که از این ترکیب هم احتمال دارد یک بازیکن نتواند برای پرسپولیس به میدان بروند. عالیشاه مصدوم است و مشخص نیست بتواند بازی کند و پرسپولیسی‌ها خوش‌شانس بودند رادوشوویچ یا خلیل‌زاده با اعلام حکم کمیته انضباطی محروم نشدند. در صورت نبود عالیشاه، علوان‌زاده جایگزینش می‌شود.

دوشنبه شب با این اوضاع، مسابقه عجیبی در انتظار برانکو و تیمش خواهد بود.