به گزارش افکار نیوز به نقل از فارس،مصطفی دنیزلی که امروز در جریان برگزاری سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر در مرکز همایشهای برج میلاد حضور داشت، پس از تماشای فیلم سینمایی خوابم میآد به کارگردانی رضا عطاران، در خصوص حضور خود در برج میلاد گفت: با دعوت شخص رضا عطاران برای دیدن فیلم سینمایی خوابم میآد به برج میلاد آمدم تا بتوانم این فیلم را در این سالن و در کنار اهالی رسانه ایران ببینم، این فیلم را دوست داشتم و از دیدن آن لذت بردم.

دنیزلی گفت: من سینمای ایران را دوست دارم و تا جایی که بتوانم آن را دنبال می‌کنم، بار قبل نیز که ایران بودم فیلم‌هایی که در جشنواره فیلم فجر آن سال به نمایش در آمده بود را در حد ممکن دنبال کردم و دوست دارم امسال نیز تا حد ممکن جشنواره فیلم فجر ایران را دنبال کنم.

وی در ادامه افزود: برای دین فیلم‌های ایران باید فارسی بدانم، به همین دیدن این فیلم‌ها دلیلی می‌شود برای اینکه من زبان فارسی‌ام را قوی کنم.

دنیزلی در خصوص شناخت بازیگران ایرانی گفت: اکثر بازیگران ایرانی را به چهره میشناسم اما از میان افرادی که به چهره میشناسم و بازیشان را دوست دارم به هدیه تهرانی و رضا عطاران بیش از بقیه علاقه مندم.