به گزارش افکارنیوز،

شب گذشته اعلام شد که بویان هافبک مقدونیه‌ای سابق استقلال به خاطر دریافت مطالباتش از این باشگاه به فیفا شکایت کرده و دنبال غرامت ۴۰۰ هزار دلاری است.

اینکه یک بازیکن خارجی وقتی از تیمی ایرانی می‌رود و برای گرفتن مطالباتش از باشگاه ایرانی به فیفا شکایت کند تقریبا امری طبیعی است! اما در مورد بویان داستان فرق می‌کند.

زمانی که بویان با اصرار شفر به استقلال آمد تقریبا همه باشگاه استقلال و البته مدیران این باشگاه می‌دانستند این بازیکن مصدوم است، اما بازهم بویان با استقلال قرارداد بست. این هافبک مقدونیه‌ای بدون اینکه حتی ۹۰ دقیقه کامل برای استقلال بازی کند از این تیم جدا شد و حالا ۴۰۰ هزار دلار هم از این باشگاه می‌خواهد.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که مدیران پیشین این باشگاه فقط و فقط به خاطر اصرار شفر بویان را جذب کردند و معتقد هستند مقصر اصلی در داستان بویان شفر است. حالا این سوال پیش می‌آید که چرا مدیران وقت باشگاه استقلال با اینکه می‌دانستند بویان مصدوم است اقدام به عقد قرارداد با این بازیکن کردند؟ چرا مدیران استقلال با بازیکن مصدوم طوری قرارداد بسته‌اند که الان بخواهد ۴۰۰ هزار از استقلال بگیرد؟ مدیران وقت استقلال چرا بدون تحقیق و فقط به خاطر اصرار سرمربی چنین قراردادی بستند؟

الان که تیم مدیریت قبلی در باشگاه استقلال نیست چه کسی پاسخگوی این گاف بزرگ است؟ چرا مدیران پیشین باشگاه استقلال پاسخگوی این اشتباهات خود نیستند؟ در این شرایط ارزی چرا باشگاه استقلال باید به خاطر اصرار شفر و بی‌تدبیری مدیران پیشین خود ۴۰۰ هزار دلار به بازیکنی بدهد که هیچ سودی برای این باشگاه نداشته است؟

به گزارش میزان، انتظار می‌رود مسئولان وزارت ورزش با جدیت پیگیر این مسئله و این گاف بزرگ مدیران استقلال باشند.