به گزارش افکارنیوز،

محمد ایران‌پوریان در مورد وضعیت خودش و اینکه چند هفته به دلیل مصدومیت از تمرینات دور بود، گفت: در یکی از جلسات تمرینی، ضربه شدیدی به رانم خورد و این باعث شد تا دچار خونریزی داخلی شوم. بازگشت به شرایط بازی و تمرین نیاز به زمان داشت و خوشبختانه چند روزی است که با تیم تمرین می‌کنم. برای بازی برابر ماشین‌سازی هم مشکلی ندارم و در صورت صلاحدید کادر فنی می‌توانم بازی کنم.

وی با اشاره به وضعیت فعلی سپاهان و موقعیت خوب این تیم در جدول رده‌بندی لیگ برتر خاطر نشان کرد: ما جزو مدعیان جدی قهرمانی هستیم، ولی برای قهرمان شدن کار خیلی سختی داریم. اگر می‌خواهیم به هدف‌مان برسیم باید انرژی مضاعفی بگذاریم و امیدوارم در نهایت به آن چیزی که می‌خواهیم، دست پیدا کنیم.

ایران‌پوریان در رابطه با اینکه برخی معتقدند سپاهان در این فصل به دلیل ضعیف شدن پرسپولیس و استقلال، کار چندان سختی برای قهرمانی ندارد، تصریح کرد: من اصلاً ضعیف شدن استقلال و پرسپولیس را قبول ندارم. آن‌ها تیم‌های پرقدرتی هستند. در ضمن ما باید با چند مدعی دیگر از جمله پدیده، تراکتورسازی، سایپا و حتی ذوب‌آهن رقابت کنیم.

مدافع تیم فوتبال سپاهان که در چند سال اخیر عملکرد خوبی در لیگ برتر داشته است، در مورد عدم دعوتش به تیم ملی گفت: خیلی‌ها این سؤال را از من می‌پرسند، اما بهتر است دیگر صحبتی نکنم. آمار من به عنوان یک مدافع از لحاظ گل زدن و پاس گل دادن مشخص است و خیلی‌ها هم به من لطف داشتند و نظرشان این است که باید دعوت می‌شدم. در کل امیدوارم تیم ملی موفق باشد و در مسابقات پیش رو نتایج خوبی بگیرد.