به گزارش افکارنیوز،

تیم ملی فوتبال ما تحت هدایت کی‌روش پرتغالی، طی این چند سال اخیر کار‌های بزرگی انجام داده است. ما با او دو دوره در جام جهانی حضور پیدا کردیم و روند روبه‌رشد خوبی داریم و در عرصه ملی برای خودمان در فوتبال آسیا و جهان صاحب اسم و رسمی شده‌ایم. به قول اینفانتینو، رئیس فیفا که گفته تیم ملی ایران حالا برای خودش در جهان صاحب سبک است و یا به قول شیخ‌سلمان رئیس AFC که گفته هر جا کی‌روش باشد، کار‌ها به‌خوبی پیش می‌رود و موفقیت با خودش می‌آورد. کی‌روش محبوب است و کاربلد و برای نام فوتبال ایران می‌جنگد و از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند. درست مثل برانکو که توانسته با پرسپولیس به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند و در عرصه بین‌المللی فوتبال (آسیا) پرسپولیس را به عنوان یکی از پرقدرت‌ترین تیم‌های قاره کهن مطرح نماید.

برانکو پرسپولیس را جانی دوباره بخشید و از یک تیم خسته و رنجور، یک تیم پرانرژی و محکم ساخت. این تیم ۲ فصل پی‌درپی قهرمان لیگ برتر شد و حالا هم برای هت‌تریک کردن در قهرمانی مدعی است. پرسپولیس با برانکو نایب‌قهرمان آسیا شد و غرور هواداران این تیم را برگرداند و حالا همه از پرسپولیس حرف می‌زنند. برانکو و کی‌روش هر قدر هم که با هم اختلاف سلیقه در هر موردی داشته باشند، محترم و کاربلد هستند. به طور حتم این دو مربی بزرگ در پیشرفت فوتبال ایران تأثیرات به‌سزایی گذاشته‌اند و نکته مهم‌تر اینکه تمام هواداران پرسپولیس عاشق تیم ملی هم هستند و برای موفقیت بچه‌ها در جام ملت‌ها سینه چاک می‌کنند و از آن‌ها حمایت می‌نمایند.

اینکه حتماً کی‌روش، کرانچار، برانکو، شفر و... باید مثل هم فکر کنند و تفکراتی همسو داشته باشند، باوری اشتباه است. این مربیان خارجی آمده‌اند سطح فوتبال ملی و باشگاهی ما را با تفکرات و توان حرفه‌ای خود بالا ببرند. حالا اگر با هم اختلافاتی دارند، باید خوب مدیریت شوند و اجازه ندهیم دود این مسائل به چشم فوتبال برود. هم کی‌روش و هم برانکو بسیار محترم و کاربلد هستند. از چند ماه پیش، یک عزم ملی برای حمایت از پرسپولیس در آسیا رقم خورد و حالا این عزم ملی باید برای حمایت از تیم ملی برای موفقیت در جام ملت‌ها به کار گرفته شود تا بتوانیم پس از چند دهه قهرمان آسیا شویم.