سایت گل: منابع خبری در بوشهر از احتمال بازگشت حمید درخشان به شاهین خبر می دهند. اف سی هالیوود این فصل لیگ برتر، از ابتدای لیگ تا کنون اتفاقات جالبی را تجربه کرده و حالا بازگشت درخشان می تواند جدیدترین نسخه آن باشد.روز گذشته از مرفاوی به عنوان جدی ترین گزینه هدایت این تیم نام برده می شد. وی قبلا گفته بوددر تیمم دیدم یک بازیکن قرار است اختیاراتش بالاتر از سرمربی باشد برای همین گفتم دست تان درد نکند و خداحافظ.شاهین هم امکانات یک تیم لیگ برتری را ندارد وماندن را به صلاح ندیدم

رییس هیئت موسس شاهین چند روزپیش در مصاحبه ای گفته بود «ابتدای فصل تیم با ارتباط های خاصی بسته شد وبه انصاریان مصدوم ۳۸۰میلیون دادند!»

گزی ودرخشان یک بار هم در تلویزیون بوشهر حسابی از خجالت هم در آمدند. گزی با تحمیلی خواندن انتخاب درخشان گفت: «انتخاب درخشان توسط ما صورت نگرفت. ابتدا بحثلوکا بود که راهی سپاهان شد. علی دایی هم گفت فقط در تهران کار می کند. ماند درخشان ومایلی کهن. ما مایلی کهن را خواستیم اما دوستان در تهران با درخشان تمام کردند. حالا هم دارد کم لطفی می کند. همه چیز در اختیارش بوده اما می گوید باشگاه حرفه ای نیست. اینها هزینه های زیادی برای ما تراشیدند. هر جا خواست اردو رفت وحالا هم شاکی است.»

درخشان هم پاسخ داد «من حمید درخشانم. بیکار نبودم کنار خیابان هم نبودم که تحمیلی باشم. مرا با التماس به شاهین آوردند. آقایی که فقط بلد است شعار بدهد انگار یادش رفته که سال قبل چه بدهی هایی برجای نهاده. ماشین چمن زنی از بیرون می گرفتیم وبازیکن من چمن را کوتاه می کرد. به همه بدهکار بودند وفقط وعده می دادند. من نمی توانم در چنین محیطی کار کنم. درخشان افزود: من کسی نیستم که بتوانند به من بازیکن تحمیل کنند ورفتم چون می خواستند به من بازیکن تحمیل کنند.»

حال اگر بنا بر بازگشت درخشان با آن همه اختلاف نظر باشد می توان شاهد وقایع جالبی بود. فصل قبل در اواخر لیگ همین اتفاق برای پاس همدان رخ داد و مسئولان باشگاه پس از تغییر در کادر فنی و عدم نتیجه گیری دلخواه به ناچار مدیرروستا را به تیم برگرداندند و او جانشین یاوری شد. پاسی ها سقوط کردند ودر روزپایانی بحث تبانی را پیش کشیدند و از عملکرد همین شاهین انتقاد بسیاری نمودند. حال باید دید همبازی مدیر روستا در تیم ملی حاضر به بازگشت به شاهین می شود یا خیر واگر برگردد با تیمی که خودش بسته ویکی از کلیدی ترین مهره هایش(حمیدی) را به دلیل پارگی رباط در اختیار ندارد چه نتیجه ای خواهد گرفت. در این تیم دو بازیکن جذب شده توسط وی که حضورشان شائبه هایی را هم ایجاد کرد غایب هستند. انصاریان ومنیعی از شاهین رفته اند. درخشان فصل گذشته شهرداری تبریز را از سقوط نجات داده بود.