سرويس ورزشي افكار نيوز-حتی بدبین ترین هوادار تیم استقلال هم بعد از مشخص شدن نتیجه قرعه کشی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا پیش بینی نمی کرد که تیمش در این شرایط بحرانی در مقابل ذوب آهن قرار گیرد.

به گزارش افکار نیوز، شکست در شهرآورد تهران و مصدومیت ستاره هایی همچون جباری، میداودی و تیموریان دست استقلال را برای این مسابقه حساس خالی کرده است و در سوی مقابل ذوب آهن در شرایطی مناسب تر نسبت به آغاز نیم فصل دوم راهی تهران شده تا با پیروزی در این مسابقه و البته بازی بعد در مقابل الاتفاق عربستان دوباره به مسیر اصلی لیگ قهرمانان اسیا بازگردد.

شاگردان ابراهیم زاده با تجربه موفق دو ساله حضور در لیگ قهرمانان اسیا که به یک مقام نایب قهرمانی هم رسیدند از انگیزه زیادی برای بازی های بین المللی برخوردار هستند و شاید این تجربه در بازی مقابل استقلال که حتما باید یک برنده داشته باشد به کارشان بیاید.

نقطه قوت ذوب آهن در این روزها آمار درخشان خط دفاعی و دروازه بانشان محمدباقر صادقی است که در پنج بازی اخیر خودشان هیچ گلی دریافت نکرده اند و اگر بتوانند که همین روند را در مقابل استقلال هم ادامه دهند می توان امیدوار بود که ذوب اهن با عبور از سد استقلال در دومین بازی مرحله پلی آف در ورزشگاه فولادشهر میزبان الاتفاق عربستان باشد.

استقلال هم که در دوبازی گذشته اش در ورزشگاه ازادی به پیروزی نرسیده برای آشتی دوباره با هوادارانش با تمام توان به دیدار ذوب آهن خواهد آمد و این پلی آف تمام ایرانی می تواند یکی از زیباترین بازیهای وابسته به لیگ قهرمانان اسیا نام گیرد. بازی ای که حتی ممکن است به وقتهای اضافه و ضربات پنالتی هم کشیده شود و آنجاست که با توجه به فشردگی بازی های لیگ تیمی موفق خواهد شد که قوای بدنی و شرایط فنی بازیش را برای ۱۲۰ دقیقه به خوبی تقسیم کرده باشد.

پیروزی ذوب آهن شاید کمی مدیران کارخانه و باشگاه را به خودشان بیاورد که برای ادامه روند موفقیت این تیم باید تلاش بیشتری از خودشان نشان دهند چون سود مالی حاصل از رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هرچند هم که ناچیز باشد باز هم در این روزهای بحرانی می تواند کمک زیادی به رفع مشکلات تیم فوتبالشان بکند

این مسابقه در چهارچوب مقدماتی جام باشگاههای آسیا جمعه ۲۱/۱۱ / ۱۳۹۰ ساعت: ۱۷:۰۰
در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.