به گزارش افکارنیوز،

  علیرضا منصوریان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار تیمش با پارس جنوبی جم گفت:

خوشحالم در اصفهان هستم. انتخابم یک انتخاب منطقی و دو طرفه بود. از امکاناتی که در اختیارم گذاشتند، تشکر می‌کنم و سعی می‌کنیم از این پیراهن به بهترین شکل امانت‌داری کنم. به دوست عزیزیم مهدی تارتار خوش آمد می‌گویم. پارس جنوبی جم موقعیت خیلی بهتری نسبت به ما دارد و بازی فردا آسان نخواهد بود. به شاگردانم گفته‌ام که تا پایان فصل هیچ بازی آسانی نخواهیم داشت. هر تیمی تلاش می‌کند که از امکانات خانگی خود بهره ببرد و ما نیز به دنبال همین موضوع خواهیم بود. فردا بازی سختی داریم و حریفمان یک تیم منسجم است. تیم ما احتیاج به تغییر روحی داشت. قبل از هر چیزی اعضای یک تیم باید رفیق و دوست باشند و با این ارتباط و اتحاد است که مشکلات تیم رفع می‌شود. اولین هدفم این بود که این اتحاد را در تیم ایجاد کنم و بر همین اساس از بزرگان تیم خواستم وسیله‌ای برای رشد تیم و بازیکنان جوان باشند و در حفظ اعتبار تیم که در طول این سال‌ها به دست آمده بکوشند.

امیدوارم این اتفاق علیه تیم ما سهوی باشد

من همین الان متوجه این مسئله شدم که شبکه خبر برای مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا این اشتباه را انجام داده و برای ذوب‌آهن از نام ایران استفاده نکرده است. ما باید به سمتی حرکت کنیم که از فضای ناسیونالیستی جدا شویم. امیدوارم این اتفاق سهوی بوده باشد. زمانی که یک تیم از پرچم ایران استفاده می‌کند دیگر رنگ‌ها تفاوتی ندارند. موقعیتی که ما در آن هستیم لیاقت می‌خواهد و شامل هر باشگاهی نمی‌شود. ما باید از پرچم ایران دفاع کنیم فقط امیدوارم سهوی بوده باشد.

از امید نمازی تشکر می‌کنم

هادی محمدی تنها محروم ما است و مصدوم هم نداریم. کمی نگران وضعیت زبیر نیک‌نفس و ارسلان مطهری هستیم چرا که به واسطه تمرینات روزهای اخیر کمی فشار بدنی به آنها وارد شده و به این دو نفر استراحت دادیم و سایر نفرات سرحال هستند. امیدوارم در اولین بازی‌ام در ذوب‌آهن بتوانم سه امتیاز را کسب کنم در همین جا باید از امید نمازی سرمربی قبلی تیم تشکر کنم؛ او دوست خوب خانوادگی من است. من از این بدعت متنفرم که زحمات مربی قبلی فراموش می‌شود چرا که معتقدم نفرات قبلی هم تلاش بسیاری کرده‌اند.

 

وقتی آمدم نه رجب زاده و نه رضایی را دیدم

زمانی که به تیم آمدم رجب‌زاده و رضایی حضور نداشتند؛ در واقع وقتی به تیم ملحق شدم خواستم که یک نیروی بومی در کنارم باشد و بر همین اساس علی دهقانی و حسن استکی در کنارم هستند. در واقع زمانی که من آمدم رجب‌زاده و رضایی نبودند. من ندیدم آن‌ها را و از باشگاه خواستم که نیروی بومی انتخاب کنم.

 

رشید با ما ادامه می‌دهد

رشید بازیکن ما است و تلاش زیادی هم می‌کند. او را از زمانی که در تیم امید بود به خوبی می‌شناسم. به نظرم برخورد سعید آذری با او پدرانه بود. با رشید حرف زدم و گفتم که مسیرش رو به بالا است. به هر حال هم رشید می‌داند که ذوب‌آهن خانه او است و هم ذوب‌آهن از اینکه این بازیکن دست‌پرورده باشگاه است آگاهی دارد. مشکلات از بین رفته و تلاش می‌کنیم که یک رشید آماده را ببینیم.

 

قطعا تغییر روش و تاکتیک داریم

هر کسی روش خودش را دارد. باید خودمان را برای یک اسفند سخت آماده کنیم چرا که دو بازی پلی‌آف که سخت هستند خواهیم داشت. ما تغییر تاکتیک خواهیم داشت اما باید آخرین تیر خود یعنی نتیجه گرفتن را نیز اضافه کنیم یعنی اول باید نتیجه لازم را بگیریم تا اعتماد به نفس تیم بازگردد. از هواداران نیز می‌خواهم که تیم را تنها نگذارند. در کارخانه ذوب‌آهن 14 هزار کارگر در کنار کوره‌ها کار می‌کنند و امیدوارم آنها در کنار هوادارانمان فردا به ورزشگاه بیایند. زمانی که تماشاگران به استادیوم می‌آیند تیم یک بازیکن اضافه‌تر دارد. انشاءالله که روزهای خوبی با ذوب‌آهن خواهیم داشت.