به گزارش افکارنیوز،

طبق اخبار رسیده شفر برای جذب یک هافبک پشت مهاجم و یک مهاجم هدف ابراز تمایل کرده است اما ظاهرا این بار قرار است خریدها با نظارت باشگاه انجام بشود.

شفر در تابستان و بعد از جدایی تیام و جپاروف درخواست جذب نویمایر و الحاجی گرو را داد اما این دو بازیکن به هیچ عنوان نتوانسته اند خواسته های هواداران و کادرفنی را برآورده کنند و به همین دلیل گفته می شود قرار است اعضای کمیته فنی باشگاه روی خریدهای جدید نظارت دقیقی داشته باشند.

پرویز مظلومی، امید روانخواه، بهتاش فریبا، مجید نامجومطلق و مجید رضایی 5 عضو کمیته فنی استقلال هستند که تا حالا نقشی در تصمیم گیری های فنی نداشته اند اما ظاهرا قرار است در نقل و انتقالات زمستانی نقش مهمی را ایفا کنند.

نکته مهم اما این است که به جز پرویز مظلومی و البته امید روانخواه برای دو هفته در سپیدرود هیچ کدام از اعضای کمیته فنی استقلال سابقه حضور در لیگ برتر را به عنوان سرمربی ندارند و طبیعی است با این شرایط شاید آنها نتوانند تصمیم های خود را به شفر تحمیل کنند چراکه اصلا تجربه قرار گرفتن در چنین شرایطی را ندارند.

آنچه مسلم است بهتر بود اعضای کمیته فنی استقلال از نفراتی تشکیل می شد که سابقه موفقیت در سطح اول فوتبال را داشته باشند تا نظرات آنها ضمانت اجرایی بیشتری داشته باشد.