به گزارش افکارنیوز،

کریم بوضیاف ستاره دو ملیتی، اما ملی پوش قطری باشگاه الدحیل با اشاره به این که گروه دشوار لیگ قهرمانان آن‌ها را نمی‌ترساند و بالعکس انگیزه‌های خاصی به او و هم‌تیمی هایش می‌بخشد مدعی شد الدحیل در فصل جدید برای پرکردن جای خالی عنوان آسیایی به مصاف رقبا می‌رود و هدفش قهرمانی در لیگ قهرمانان است.

این ستاره دو ملیتی با اشاره به این که در گام اول الدحیل برای دفاع از عنوان قهرمانی باید در رقابت مستقیم با السد به برتری برسد، گفت: «مسلما رویارویی دو تیم در بازی مستقیم پیش رو می‌تواند مسیر قهرمانی این فصل را مشخص کند گرچه هنوز روز‌های زیادی تا پایان باقی مانده، اما با این وجود جدال با السد می‌تواند یک فینال زودرس قلمداد شود».

کاپیتان این روز‌های الدحیل در گفتگو با استاد الدوحه به قرعه این فصل لیگ قهرمانان آسیا نیز اشاره کرد. الدحیل که با استقلال ایران، الهلال عربستان و العین امارات در گروه موسوم به مرگ قرار گرفته است برای رسیدن به رویاهایش باید چالش بسیار دشواری را مقابل جام داران آسیایی تجربه کند. چالشی که ستاره الدحیل آن را هیجان انگیز خواند.

بوضیاف پیرامون لیگ قهرمانان گفت: «ما به هر جام داخلی که می‌خواستیم تا امروز رسیدیم از همین رو قهرمانی در آسیا را اولویت اول خودمان در فصل جاری قرار دادیم. فصل قبل می‌توانستیم پیشرفت بیشتری کنیم، اما در مرحله یک چهارم نهایی مقابل پرسپولیس در چند دقیقه داشته‌ها را از دست دادیم. اتفاقی که بر تجربیات تیم ما افزود تا با درس گرفتن از آن شکست برای فصل پیش رو آماده‌تر شود. قطعا هدف مان قهرمانی آسیا است به همین خاطر می‌خواهیم از گروه دشوار خود به جای مرگ، زندگی کنیم. پس از هیچ حریفی نمی‌ترسیم و اتفاقا می‌خواهیم طوری بازی کنیم که آن‌ها از الدحیل بترسند».

الدحیل فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را روز چهاردم اسفندماه ۹۷ در جدال دشوار با استقلال ایران در شهر دوحه آغاز خواهد کرد، مصافی که نتیجه آن می‌تواند روی سرنوشت هر دو تیم در ادامه بازی‌ها تاثیر مستقیم بگذارد.