به گزارش افکارنیوز،

 تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز روز گذشته (یکشنبه) در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید.

در جریان این بازی کمال کامیابی‌نیا با خطا در میانه‌های زمین روی مسعود شجاعی از داور کارت زرد دریافت کرد. از زمانی که کامیابی‌نیا به پرسپولیس پیوسته غیر از در رفتن همیشگی کتفش! اخطارهای بی‌موردی بوده که این بازیکن گاه و بیگاه می‌گیرد. 

در این که کمال بازیکن باکیفیتی بوده و حتی با وجود مصدومیت برای تیمش بازی می‌کند شکی نیست، ولی این بازیکن در بازی با تراکتورسازی از داور کارت زردی گرفت که باعث محرومیتش از بازی بعدی مقابل ماشین‌سازی شد.

البته کامیابی‌نیا سابقه دریافت اخطارهای بی‌مورد را در بازی‌های مختلف داشته است. نمونه آن هم در بازی با الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا بود که این بازیکن اخراج شد و  پرسپولیس ۸۰ دقیقه ۱۰ نفره آن بازی سخت را انجام داد. مثال دیگر این موضوع پیش از دربی است، کامیابی‌نیا پیش از دربی ۳ اخطاره شد و این بازی مهم را از دست داد و پرسپولیس هم بازنده دربی شد. به هر حال انتظار هواداران از بازیکن حرفه‌ای مثل کامیابی‌نیا این است که در بازی‌ها باتجربه‌تر عمل کرده و بی‌مورد کارت نگیرد تا بتواند بیشتر به تیمش کمک کند.

مشکل هر چه که هست اخطار‌های بی‌دلیل کمال دوباره این بازیکن را از یک بازی دیگر محروم کرده و برانکو باید به فکر جایگزین او در بازی با ماشین‌سازی باشد.