به گزارش افکارنیوز،

عبدالله ویسی در پاسخ به این پرسش که آیا مسئولان باشگاه استقلال خوزستان درباره هدایت این تیم در نیم فصل دوم با وی صحبتی داشته‌اند، گفت: تا این لحظه مسئولان باشگاه استقلال خوزستان با من صحبتی نداشته‌اند ضمن اینکه من ۴ سال در این تیم خون و دل خوردم. قهرمان شدیم و سختی‌های زیادی کشیدم. با توجه به محرومیت و جریمه مالی و کسر امتیاز از باشگاه شرایط سخت‌تر از گذشته هم شده و اوضاع فعلی مناسب نیست.

وی ادامه داد: اگر هم پیشنهادی از سوی مسئولان باشگاه شود باید آن را بررسی کنم، چون نمی‌خواهم در سقوط تیم نقشی داشته باشم و از افتادن استقلال خوزستان عذاب خواهم کشید.

مربی فوتبال ایران در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی می‌تواند به فینال رقابت‌های جام ملت‌های آسیا راه پیدا کند، تصریح کرد: تیم ملی با این بازیکنان و کادرفنی که دارد باید چشم بسته فینالیست جام ملت‌های آسیا شود مگر اینکه حواشی اخیر پیرامون تیم ملی به آن ضربه بزند. من نمی‌دانم چرا باید همیشه نزدیک به این مسابقات یا بازی‌های آسیایی و جام جهانی و. شاهد این حواشی پیرامون تیم ملی باشیم. حواشی که همیشه به تیم ملی در چنین رویداد‌های مهمی ضربه زده است. از نظر من هم کادرفنی تیم ملی و هم طرف مقابل یعنی برانکو در به وجود آمدن این حواشی نقش داشته و مقصر هستند.

وی ادامه داد: به هر حال این حواشی باعث می‌شود تا کادرفنی تیم ملی از آن در نتایجی که در جام ملت‌ها می‌گیرد بهره‌برداری کند. اگر نتیجه خوبی بگیرند که می‌گویند با وجود این حواشی نتیجه گرفته‌اند و اگه نتیجه خوبی نگیرند این حواشی و مشکلات و مسائل اخیر را دلیل آن می‌دانند. در واقع این حواشی برای کادرفنی تیم ملی دو سر برد است.

ویسی تاکید کرد: اصلا چرا باید شاهد چنین اختلافات و حواشی پیرامون تیم ملی در آستانه رویداد مهمی همچون جام ملت‌ها باشیم که در این بین ضرر نهایی را تیم ملی بکند. مثل بازی تدارکاتی تیم ملی با بولیوی که تماشاگران از آن استقبالی نکرده و ورزشگاه آزادی تقریبا خالی بود.