به گزارش افکارنیوز،

سید محمد ناظم الشریعه ،در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال که در حال برگزاری آماده‌سازی جهت حضور در تورنمنت اسلووکی گفت:‌ طبق روال هفته قبل ما تمرینات خود را از شنبه تا دوشنبه ادامه دادیم. بازیکنان ما همگی در صحت و سلامت کامل و ترکیبی از بازیکنان جوان و تعدادی از لژیونرها هستند، اما متأسفانه بازیکنان لژیونر ما به دلیل خستگی که دارند فکر نمی‌کنم بتوانیم در این تورنمنت به خوبی از آنها استفاده کنیم. 

وی در ادامه گفت: خستگی این بازیکنان کار را برای ما کمی در این تورنمنت سخت می‌کند. در حال حاضر اصغر حسن‌زاده کاپیتان تیم ملی کمی مصدومیت دارد و ما در این اردو سعی کردیم از وی به دلیل مصدومیت استفاده نکنیم. 

سرمربی تیم ملی فوتسال همچنین در مورد اسامی تیم ملی که امروز چند رسانه به طور رسمی آن را اعلام کرده بودند گفت: من هنوز اسامی تیم ملی را به فدراسیون اعلام نکرده‌ام و نمی‌دانم رسانه‌های این اسامی که اعلام می‌شود از کجا می‌آورند. قرار است ما فردا ۱۶ نفر بازیکن را به طور رسمی اعلام کنیم و در نهایت یکشنبه هفته آینده ۱۴ نفر نهایی خود را جهت حضور در تورنمنت اسلووکی معرفی می‌کنیم.

ناظم‌الشریعه در پایان در مورد جلسه‌اش با کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی گفت: یکشنبه شب در حالی که بازیکنان را به استخر ساختمان پک بردیم، در آنجا کی‌روش را دیدم و حدود یک ساعتی با وی صحبت کردم و سعی کردم از تجربیات این مربی که سوابق بسیار خوبی در عرصه‌های بین‌المللی دارد، بیشتر استفاده کنم. در صحبت‌هایی که با کی‌روش داشتم متوجه این موضوع شدم که وی علاوه بر فوتبال حواسش کاملا به نتایج و بازی‌های تیم ملی فوتسال هم هست.