به گزارش افکارنیوز،

این روزها که اهالی فوتبال از کمبود بازیکن در پرسپولیس صحبت می کنند و معتقدند مصدومیت ها به این تیم در بازی های باقیمانده از نیم فصل اول ضربه می زند، حریف آنها هم گریبان گیر مشکلی مشابه شده است.
تیم تحت هدایت رضا مهاجری در شرایطی فردا مقابل پرسپولیس قرار می گیرد که تعداد زیادی از نفراتش مصدوم هستند و نمی توانند فردا بازی کنند. مصطفی سالاری، محسن یوسفی و توحید غلامی 3 بازیکنی هستند که به دلیل مصدومیت قطعا نمی توانند تیم شان را مقابل پرسپولیس همراهی کنند و این در حالی است که عزیز معبودی مدافع چپ ماشین سازان نیز در بازی با سپاهان اخراج شد و از حضور در بازی فردا محروم است.
از این رو در ترکیب ماشین سازی مصدومان دیگری مثل مسیح زاهدی و ... هم حضور دارند که به علت کمبود بازیکن به زور آمپول به میدان می روند و فردا نیز احتمالا این شرایط را تحمل می کنند.
در این شرایط رضا مهاجری سرمربی ماشین سازی که به شوخی اعلام کرده شاید فردا خودش هم به زمین برود، مجبور است به نفرات جوان تیمش بیشتر میدان بدهد. او در بازی های گذشته نیز اجبارا به برخی نفرات گمنام فرصت داد و البته با همین تعداد نفرات کم نتایج خوبی مقابل تیم های بزرگ لیگ برتر گرفته و حالا امیدوار است با محدودیت های موجود مقابل پرسپولیس هم تیمش بازی خوبی انجام بدهد.
بی تردید ماشین سازی که در بازی های قبلی تیم هایی مثل استقلال، سپاهان، پارس جنوبی، فولاد و سایپا که همه از قدرت های برتر لیگ هستند را متوقف کرده مقابل پرسپولیس نیز با انگیزه کسب امتیاز به میدان می رود و شاگردان برانکو کار سختی در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز خواهند داشت.
دیدار ماشین سازی و پرسپولیس فردا از ساعت 15 در تبریز برگزار می شود.