به گزارش افکارنیوز،

هواداران پرسپولیس که اصلاً دوست ندارند برانکو تیم محبوب‌شان را ترک کند. پرسپولیس با برانکو اوج گرفت و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید در حالی که دو پنجره نقل و انتقالات این باشگاه بسته شده بود. برانکو که به همه ثابت کرده مربی مناسب و بزرگی برای پرسپولیس است در مصاحبه اخیرش از مدیران این تیم گلایه کرد و گفت: «باشگاه هم در قبال بازیکنان و کادرفنی وظایفی دارد.»
این گلایه ظریف مرد کروات پس از اعتصاب پرسپولیسی‌ها در تمرین روز دوشنبه بر زبان جاری شد در حالی که شاید خیلی‌ها در جریان نیستند برانکو می‌تواند از این تیم جدا شود. از ما نشنیده بگیرید، اما بند‌هایی در قرارداد برانکو گنجانده شده که به استناد آن و با توجه به مطالبات او می‌تواند به راحتی و به صورت یک‌طرفه قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند! شاید مدیران پرسپولیس تصور می‌کنند برانکو یک مربی جنتلمن است که عادت ندارد مسائل مالی را در کارش دخالت بدهد، اما ظاهراً دوستان ماجرای مانوئل ژوزه را فراموش کرده‌اند. پیرمرد پرتغالی که با استناد به قراردادش توانست دردسر‌های زیادی برای باشگاه پرسپولیس ایجاد کند. در نهایت هم مانوئل ژوزه تا دلار آخر قراردادش را به همراه پول وکیل و خسارت ناشی از شکایت به فیفا از پرسپولیسی‌ها گرفت.
برانکو هم می‌تواند با استناد به قرارداد کنونی‌اش و به سبک مانوئل ژوزه به واراژدین (زادگاه برانکو) برود، استراحت کند و تا ۲ سال آینده همه پول قراردادش را از باشگاه پرسپولیس بگیرد.
البته با شناختی که از برانکو ایوانکوویچ داریم او چنین کاری نمی‌کند، اما لازم بود این مطلب را محض یادآوری بنویسیم.