به گزارش افکارنیوز،

حنیف عمران‌زاده که قرار است پیش از دیدار استقلال و صنعت نفت از وی و بهروز پرورش‌خواه تجلیل شود، در خصوص این اتفاق گفت: دست باشگاه استقلال درد نکند که این کار را انجام داد. به هر حال من فوتبال را کنار گذاشته‌ام و دستشان درد نکند که قرار است از ما تجلیل کنند.

وی افزود: شرایط استقلال بد نیست، ولی زیاد هم خوب نیست. حتماً استقلال باید در نیم‌فصل تقویت شود و مطمئنم دو بازیکن خارجی استقلال به درد نمی‌خورند. اگر استقلال این شرایط را ادامه بدهد، شاید سهمیه گرفتن هم برایش سخت باشد. تیم‌های بالای جدول مانند سپاهان، تراکتورسازی و پرسپولیس شرایط خوبی دارند و آنها قطعا با قدرت در مسابقات شرکت می‌کنند. امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد و مسئولان استقلال چند بازیکن خوب بگیرند.

عمران‌زاده در پاسخ به این سؤال که دوست دارد به عنوان مربی در این تیم کار کند، گفت: چه کسی دوست ندارد؟  من ۱۵ روز دیگر به کلاس‌های مربیگری می‌روم تا ان‌شاءالله به باشگاه استقلال و هواداران خدمت کنم.

وی در خصوص حواشی به وجود آمده بین او و سوشا مکانی گفت: من مشکلی با مکانی ندارم و با او رفیق هستم. من واقعیت را گفتم که پرسپولیسی‌ها بعد از درگیری با مکانی از من تشکر کردند. کلا همه چیز شوخی بود ولی او کمی بی‌جنبه‌بازی درآورد.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه از پرسپولیسی‌ها ناراحت هستی یا خیر، ‌اضافه کرد: نه، من ناراحت نیستم. آدم از پرسپولیسی‌ها ناراحت نمی‌شود!

عمران‌زاده در پایان تأکید کرد: امیدوارم پاقدم من خوب باشد تا استقلال برنده بازی باشد.