به گزارش افکارنیوز،

 مهدى رحمتى پس از پایان دیدار استقلال و صنعت نفت آبادان درباره اینکه عمران زاده از عدم حضور بازیکنان در مراسم تجلیلش ابراز گلایه کرده گفت: من اصلا نمى دانستم از عمران زاده تجلیل شده و در حال حاضر این موضوع را از شما متوجه شدم .

ادامه رحمتى :شرایط سختى داشتیم اما خدا را شکر توانستیم با بچه ها صحبت کنیم و بهتر از قبل شدیم اما باز هم این تیم کار دارد و نیاز به تمرین و هماهنگى داریم .

رحمتی در مورد شرایط باشگاه استقلال گفت: در تیم ما شرایط گل و بلبل نیست. در تیم هاى دیگر اتفاقى مى افتد. اول فصل ٢٠ درصد پول گرفتیم و فکر کنم ٤ یا ٥ ماه هست که دریافتى نداشتیم. از فتحى تشکر مى کنم که شب گذشته به اردو آمد و با بچه ها حرف زد. بچه هاى ما حجب و حیا مى کنند که حرف نمى زنند و اصلا مصاحبه نمى کریمى دوست داریم مسائل در تیم خودمان حل شود.

رحمتى بیان کرد: از حامى مالى خواهش مى کنم به خاطر شرایط سخت و بدهى هایى که داشتیم ما را حمایت کنند. وضعیتمان دوباره مثل سال قبل مى شود و از وزیر ورزش و جوانان مى خواهم از ما حمایت کند و به حامى مالى فشار بیاورد تا پول به باشگاه تزریق شود. بازیکنان تحت فشار هستند و امیدوارم ٢ بازى باقى مانده تا نیم فصل را به اتمام برسانیم.

او درباره وضعیت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: به نظرم این گروه تکرارى شده و هر سال همین قرعه هاست. با همت بچه ها و جذب بازیکنان جدید انشاالله سر بلند از مسابقات بیرون بیاییم.

شرایط سختى داشتیم اما خدا را شکر توانستیم با بچه ها صحبت کنیم و بهتر از قبل شدیم اما باز هم این تیم کار دارد و نیاز به تمرین و هماهنگى داریم.

او ادامه داد: مشکلى با عمران زاده نداریم اما واقعا نمى دانستم امروز از او تجلیل مى شود.