به گزارش افکارنیوز،

مجید جلالی پس از شکست یک بر صفر شاگردانش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: کاری که ما داریم انجام می‌دهیم، قابل هضم نیست و بسیار ناراحت‌کننده است. پنج بازی است که حریفان به ما گل نمی‌زنند، بلکه خودمان به خودمان گل می‌زنیم و در بقیه دقایق بازی به سر و کله خودمان می‌زنیم تا کارمان را جبران کنیم. این بسیار شرم‌آور است. تا بازی را شروع کنیم، اشتباهی خیلی بچگانه انجام می‌دهیم. چندین بازی است که کار را این‌گونه از دست داده‌ایم. ما خودمان به خودمان گل می‌زنیم.

وی ادامه داد: سه گل از پارس جنوبی و فولاد و دو گل از تراکتورسازی و پرسپولیس دریافت کردیم. ببینید چگونه گل می‌خوریم. با این حال مسئولیت را می‌پذیرم و امیدوارم تیم‌مان هر چه زودتر از این شرایط خارج شود. برای تیم تصمیمات بهتر و جدیدتری می‌گیریم.

سرمربی پیکان با بیان اینکه در تمرینات نکات لازم را به بازیکنان تیمش گوشزد می‌کند، گفت: در یک ماه گذشته به اندازه کافی تمرکز کردیم و آنچه را به فکرمان رسیده است، در طول هفته انجام داده‌ایم. چیزی که به وجود می‌آید و اتفاقی که رخ می‌دهد، برای من قابل هضم نیست.

جلالی با اشاره به دیدارهای تیمش مقابل فولاد خوزستان و پرسپولیس تصریح کرد: ببینید موقعیت‌های گلزنی ما برای چه تیمی در لیگ برتر ایجاد می‌شود. بازیکنان تیم‌های لیگ برتری از یک‌دهم این فرصت‌ها استفاده می‌کنند. در چالشی که با آن مواجه هستیم، به تصمیمات قاطعی نیاز داریم که ان‌شاءالله آنها را اتخاذ می‌کنیم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مدیران باشگاه پیکان به او اولتیماتوم داده‌اند یا خیر، خاطرنشان کرد: خیر. هفته گذشته جلسه بسیار خوب و مثبتی با مدیران باشگاه پیکان داشتیم. باشگاه از این شرایط ناراحت است و حق دارد. همه ناراحتیم و این حق ما نیست. ما خیلی بهتر از این هستیم. قبل از بازی و در طول هفته، بارها صحنه‌هایی را که در آن گل می‌خوریم، برای بازیکنان پخش می‌کنیم، اما بازهم اتفاقات تکرار می‌شوند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خاتمه اظهار داشت: به بازیکنان گفتیم که وقتی توپ را در عقب زمین نگه دارید، بازیکنان حریف شما را پرس می‌کنند و باید زودتر تصمیم بگیرید، اما دیدید چه اتفاقی افتاد؟! شاهد یک پنالتی کاملاً مشکوک و حدود 90 دقیقه بازی دفاعی بودیم. این همه موقعیت داریم، اما نمی‌توانیم خطایی را که دقیقه دو مرتکب شدیم، جبران کنیم.