به گزارش افکارنیوز،

حنیف عمران‌زاده درباره پیروزی سه بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان، تقدیر باشگاه استقلال از او و دیگر مسائل صحبت کرد.

باشگاه استقلال قبل از بازی با صنعت نفت، به بهانه خداحافظی‌ات از دنیای فوتبال از تو تقدیر کرد. چه صحبتی در این زمینه داری؟

از باشگاه و کمیته پیشکسوتان تشکر می‌کنم و دست‌شان درد نکند. همین که به فکر ما بودند، جای تشکر دارد.

مهدی رحمتی پس از بازی گفت که متوجه حضورت در ورزشگاه نشده است. از رفتار بازیکنان استقلال ناراحت بودی؟

مراسم تقدیر قبل از حضور بازیکنان شروع شده بود. بازیکنانی، چون مرتضی تبریزی، مهدی قائدی و بهنام برزای را دیدم، اما بی‌میلی از بازیکنان ندیدم. رحمتی شب با من تماس گرفت و قسم خورد که ندیده که از من تقدیر می‌کنند. به رحمتی گفتم برای چه قسم می‌خوری؟ من متوجه شدم که تیم برای شروع بازی آماده می‌شد.

بعد از حضورت در برنامه نود، یکی از بازیگران تلویزیون که مجری برنامه‌ای است، موضوع بردن موتورت به طبقه دوم هتل در همدان را، سوژه کرده است.

این شخصی که می‌گویید، چه کسی است؟ بازیگر است؟

 او حامد تهرانی، بازیگر برنامه خنده بازار بوده است.

شهاب عباسی و سیاوش مفیدی را می‌شناسم که از دوستانم هستند، اما این شخص را نمی‌شناسم. اگر سیاه لشگر بوده که نباید جوابش را بدهم. موضوع برنامه نود با حضور هاشم بیک‌زاده جنبه «فان» داشت. باید از عادل فردوسی‌پور مجری این برنامه تشکر کنم که به یاد ما بود. دم او گرم!

 به استقلال برسیم، بازی با صنعت نفت را چطور دیدی؟

اگر استقلال اینگونه بازی کند، شرایط تیم بهتر خواهد شد.

 قبل از بازی گفته بودی که با شرایطی که استقلال دارد، امیدی به قهرمانی‌اش نداری.

بله، چون وضعیت تیم را دیده بودم. در بازی با نفت، برای اولین بار ترکیب خوبی دیدیم. خودم به استقلال امیدوار شدم که نتایج خوبی بگیرد. هر چقدر تیم برد بیاورد، بازیکنان اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند. هواداران نیز استرس ندارند که تیم‌شان نتیجه نگیرد و بگویند بهتر است ورزشگاه نرویم.