به گزارش افکارنیوز،

تیم ملی فوتسال بزرگسالان فردا دوشنبه 12 آذرماه از ساعت 6:20 صبح تهران به مقصد وین و سپس اسلواکی ترک می کند تا در تورنمنت سه جانبه اسلواکی حضور یابد.

بازیکنان در روز اول استراحتی کوتاه دارند  و زیر نظر کادر فنی تمرین ریکاوری خود را از ساعت 20:30 به وقت محلی برگزار می کنند.
 برنامه مسابقات در این تورنمنت به شرح زیر است: 

سه شنبه -13 آذر - ساعت 20:30 به وقت محلی
ایران- روسیه
چهارشنبه 14 آذر- ساعت 20:30 به وقت محلی
ایران- اسلواکی

همچنین سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان درباره حضور در تورنمنت  اسلواکی گفت: تمرینات خود را در چند مرحله اردوی تدارکاتی با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه برگزار کرده و در اردوی نهایی که متصل به اعزام است بازیکنان لژیونر نیز به تیم اضافه شده اند.

وی در ادامه بیان کرد: در تورنمنت اسلواکی با تیم های روسیه و اسلواکی بازی خواهیم کرد. در این تورنمنت بدون شک کسب تجربه؛ اعتماد به نفس و محک خوردن بازیکنان حائز اهمیت بوده و نتیجه برایمان مهم نیست.

سرمربی تیم ملی فوتسال بیان کرد: بعد از این تورنمنت، بازی با صربستان را در دستور کاری ملی پوشان داریم و ادامه برنامه های خود را از سال آینده آغاز خواهیم کرد.در واقع 6 ماه اول سال 98 برایمان بسیار اهمیت دارد چرا که باید مرتبا بازی های تدارکاتی و اردوی مستمر برگزار کنیم تا حضوری موفق در رقابتهای جام ملتهای فوتسال آسیا و مقدماتی جام جهانی داشته باشیم.