به گزارش افکارنیوز،

بهرام رضاییان درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازیکنان ما خیلی تلاش کردند و کادر فنی هم حریف را به خوبی آنالیز کرده بود. در این بازی روی یک اتفاق گل خوردیم و شکست حق ما نبود.
وی با بیان اینکه کمترین حق پارس جنوبی مقابل تراکتورسازی کسب تساوی بود، گفت: می‌توانیم دلیل بیاوریم و از بازیکنان باتجربه و باکیفیت تراکتورسازی صحبت کنیم، اما بازیکنان ما چیزی کمتر از تراکتورسازی نداشتند. با این حال به تیم حریف و بازیکنان باشخصیت آن‌ها تبریک می‌گویم. روز شنبه شانس با آن‌ها یار بود.
مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در خصوص مشکلات مالی این باشگاه که باعث اعتصاب بازیکنان پارس در دو جلسه تمرینی هفته گذشته شد، تصریح کرد: مبلغی آمده که این هفته تکمیل می‌شود و معوقات قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی را پرداخت می‌کنیم. اگر این اتفاق رخ ندهد، باشگاه و تیم پارس جنوبی به مشکل می‌خورد و اگر می‌خواهیم سرپا بمانیم، باید معوقات قرارداد اعضای تیم را پرداخت کنیم.
رضاییان در مورد اینکه برخی از هواداران با پرچم ژاپن به ورزشگاه تختی جم آمده بودند، خاطرنشان کرد: باید ببینیم آن‌ها چه نیتی داشته‌اند. ما ایرانی هستیم و باید برای سربلندی ایران تلاش کنیم. اگر کسی به خاطر بازی پرسپولیس - کاشیما آنتلرز چنین کاری انجام دهد، پسندیده نیست. البته هواداران تراکتورسازی می‌گویند اقدام آن‌ها برای روحیه دادن به بازیکن ژاپنی تیم خودشان است. هواداران پارس جنوبی، اما می‌گفتند باید پرچم ایران را بالا ببریم، نه پرچم ژاپن را.