به گزارش افکارنیوز،

بهروز رهبری‌فرد، کاپیتان پیشین پرسپولیس در مورد خداحافظی سیدجلال حسینی از حضور در بازی‌های ملی واکنش نشان داد. او به ما گفت: «من هرگز این انتظار را ندارم که یک بازیکن برای همیشه در یک تیم بازی کند. یک روز بالاخره نوبت سیدجلال هم می‌شد که از تیم ملی کنار بکشد، اما در مورد او، یکسری مسائل وجود دارد که حیفم می‌آید ناگفته بماند.» 
رهبری‌فرد اضافه کرد: «سیدجلال برای پرسپولیس یک وزنه است که نقش او حتی وقتی در افت باشد و اشتباه کند، باز هم از باقی بازیکنان پررنگ‌تر به چشم می‌آید، چون قدرت رهبری تیم را دارد. بی‌خود و بی‌جهت ۱۱۵، ۱۱۶ بازی ملی برای یک بازیکن رقم نمی‌خورد. الکی نیست یک بازیکن بتواند با ۳۷ سال سن، گل صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان را به ثمر برساند. همه چیز به تمرکز، قدرت بدنی، قدرت فکری، قدرت رهبری و توانایی در همه زمینه‌ها برمی‌گردد. سیدجلال مقابل بهترین مهاجمان آسیا اشتباه نکرد و همیشه شجاع و جسور بازی می‌کرد.» 
کاپیتان پرسپولیس در دهه ۸۰، حرف‌هایش را این‌طور به پایان رساند: «من هم مثل خیلی‌های دیگر معتقدم به سیدجلال حسینی در تیم ملی ظلم شد. او می‌توانست آخرین جام جهانی را حتی به عنوان یک بازیکن نیمکت‌نشین تجربه کند. می‌توانست حداقل یک سال دیگر برای تیم ملی بازی کند و مثلاً در جام ملت‌های آسیا کنار تیم باشد. او یک مغز متفکر است و مطمئن نیستم جای خالی سیدجلال به این سادگی پر شود همان‌طور که در همین مدت که از لیست خط می‌خورد، هیچ بازیکنی نتوانست جایش را در تیم ملی پر کند و مثل او قدرت رهبری داشته باشد.»