به گزارش افکارنیوز،

مهدی مهدی‌پور، هافبک دفاعی تراکتور‌سازی در روزی که تراکتور در جم مهمان تیم پارس جنوبی بود، با ضربه ایستگاهی زمینه تک‌گل و پیروزی سه امتیازی تیم‌شان را مهیا کرد. 
*ایستگاهی‌زن تیم تراکتور تو هستی؟
در تیم ما ایستگاهی‌زن‌های زیادی مانند آقامسعود، اشکان و احسان حاج‌صفی حضور دارند، اما در بازی با پارس، من ایستگاهی زدم و خدا را شکر که گل شد. البته قبلاً هم سابقه گلزنی از روی ضربه کاشته را داشتم. خدا را شکر که بردیم و سه امتیاز حساس بازی را گرفتیم و دوباره به رده سوم رسیدیم. 
*مربی پارس در مصاحبه اش گفته فرق تیمش با تیم تراکتور فقط یک ضربه ایستگاهی بوده!
در نیمه اول تیم حریف بهتر از ما بود. بازی در ورزشگاه جم سخت است، اما در نیمه دوم ما بهتر از پارس بودیم فرصت‌های زیادی خلق کردیم. 
*گلت موجب شد بالای سر پرسپولیس بروید؟
بله، برنامه‌ریزی ما این است که با ۲۹ امتیاز نیم‌فصل را تمام کنیم. کاری هم به بقیه تیم‌ها نداریم و درصددیم در بازی با فولاد ۳ امتیاز کامل بازی را کسب کنیم. امسال به دنبال این هستیم که حداقل سهمیه بگیریم و به پرسپولیس و سپاهان و سایر مدعیان کاری نداریم. 
*بدون استوکس و اروین به پیروزی رسیدید!
ما بدون این دو مهاجم گل زده بودیم، اما گل درست‌مان قبول نشده بود، گلی که مقابل پرسپولیس در شرایط کاملاً سالم به ثمر رسید، اما کمک‌داور به اشتباه آن را مردود اعلام کرد. 
*قبول داری در غیاب لی اروین و استوکس به جذب مهاجمان جدید نیاز دارید؟
بالاخره وقتی بازیکن وسط نیم‌فصل از تیمی جدا می‌شود، شرایط برای آن تیم کمی مشکل می‌شود و ضربه روحی به تیم می‌خورد، اما با این وجود کادر فنی ما احتمالاً دنبال جذب مهاجم خواهد بود.