به گزارش افکارنیوز،

مسابقه امروز پرسپولیس و ذوب آهن تقابل های ویژه ای را در خود جای داده و حساسیت های زیادی دارد. از حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت ذوبی ها گرفته تا بازی کردن محسن مسلمان مقابل تیم سابق می تواند حواشی زیادی را ایجاد کند و به همین خاطر پیش بینی می شود یک مسابقه مهیج را شاهد باشیم.

آخرین مسابقه پرسپولیس و ذوب آهن سال گذشته در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد که با برتری دو بر یک شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید. آن مسابقه تا دقایق پایانی با تساوی یک بر یک در جریان بود اما در وقت های اضافی نیمه دوم کی روش استنلی مهاجم برزیلی کنونی سپاهان و پارسال ذوب آهن گل برتری تیمش را زد و باعث شد امیر قلعه نویی بعد از مدت ها تیم برانکو را شکست دهد.

نکته قابل توجه درباره آن بازی که با قضاوت حسین زرگر انجام شد، اشتباه او در اخراج نکردن حسینی بازیکن ذوب آهن در نیمه اول بود که سر و صدای زیادی به راه انداخت.

حالا با گذشت چند ماه از آن مسابقه پرسپولیس و ذوب آهن در مسابقه معوقه از هفته یازدهم رودرروی یکدیگر قرار می گیرند. آن هم در شرایطی که به جای امیر قلعه نویی یک استقلالی دیگر به نام منصوریان روی نیمکت ذوب آهن به عنوان سرمربی حضور دارد و بی تردید برانکو با وجود مشکلات فراوانی که تیمش دارد با انگیزه زیادی وارد زمین می شود و امیدوار است تا انتقام بازی قبلی را گرفته و البته تیمش را درجدول رده بندی بالاتر بکشد.