به گزارش افکارنیوز،

علیرضا منصوریان سرمربی تیم ذوب آهن در پایان دیدار با پرسپولیس در مورد شکست تیمش برابر سرخ ها و بازگشتش به ورزشگاه آزادی گفت: تیم ما اولین چیزی که در آن قبل مهم است، این است که شرایط تاکتیکی تغییر کند. این تیم شرایط خوبی نداشته و شروع خوبی هم نداشته و به مرور در حال تغییر شکل تیم هستیم. به امید نمازی هم تبریک می گویم که زحمات زیادی برای تیم کشیده است.


وی در مورد روند بازی در نیمه دوم ادامه داد: پرسپولیس 10 یاره شده بود در نیمه دوم. می دانستیم آنها شرایط سختی دارند و با توجه به اینکه نفرات زیادی ندارند، طبیعی بود خسته شوند ولی در زدن ضربات نهایی به خصوص در نیمه دوم خوب عمل نکردیم.


منصوریان در مورد عملکرد رشید مظاهری در نیمه اول که واکنشی فوق العاده مقابل ضربه علی علیپور داشت، توضیح داد: گلر ما نشان داد بی دلیل در جام جهانی نبوده است. ما روند تیمی‌امان قطعا عوض خواهد شد و قول می دهم تیم خوبی هواداران اصفهانی ببیند.


مربی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد اینکه تیمش به ترمیم در نیم فصل نیاز دارد یا خیر، افزود: در یکی دو نقطه ترمیم می کنیم، ولی شاکله خوبی داریم. به پرسپولیس تبریک می گویم. از ته مانده انرژی ای که داشتند، استفاده نکردند. در نیمه دوم پایین بازی کردند. می توانستیم استفاده بهتری از کاشته ها بکنیم ولی در تعطیلات باید شرایط فیزیکی را درست کنیم چون در لیگ ایران مهم ترین عامل فیزیک بازیکنان است.


وی در پایان درمورد کاپیتانی مسلمان بازیکن سابق سرخ ها هم توضیح داد: محسن از سال 85 در این تیم بوده و قدیمی است. به نظرم بازوبند یک تکه پارچه است؛ البته بعضی بازیکنان بدون بازوبند هم کاپیتان هستند  ولی به رسمِ موجود در فوتبال، قدیمی ترین بازیکن کاپیتان می شود.